Projekty Domów i Rezydencji - kontakt
 
takie niskie ceny gwarantujemy do 28 lipca
autorskie projekty Pracowni BobSTUDIO
bez marży handlowej
4000 firm prowadzi działalność w zaprojektowanych przez nas budynkach
najtańsze projekty w Polsce bez pośredników
 
 
 
 
 
od  do   

  
  

  
  
  

 
 
 
 
od  do   

  
  

 
 

 

 

 

 
ZAMÓWIENIE I ADAPTACJA PROJEKTU GOTOWEGO
Sprzedaż projektów gotowych BobSTUDIO:

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z autorami projektów gotowych BobSTUDIO.

PROJEKTY HAL STALOWYCH
www.bobhall.pl

PROJEKTY HAL TRADYCYJNYCH MUROWANYCH
www.bobstudio.eu

PROJEKTY GARAŻY
www.projektgarazu.pl

PROJEKTY DOMÓW
www.nowoczesne-projektydomow.pl

PROJEKTY BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH
www.projektbudynkugospodarczego.pl

PROJEKTY HAL TENISOWYCH
www.haletenisowe.com

PROJEKTÓW NA ZGŁOSZENIE
www.GUNBprojektydomow.pl

BobSTUDIO Pracownia Architektoniczno - Konstrukcyjna
ul. Wileńska 7e/9
31-413 KRAKÓW

ZAMÓWIENIA

  • pocztą elektroniczną
Zamówienia przez internet przyjmujemy niezależnie od godziny - 24 h na dobę.
e-mail: biuro@bobstudio.eu

  • Internet - poprzez formularz zamówieniowy
Zamówienia przez internet przyjmujemy niezależnie od godziny - 24 h na dobę.

  • telefonicznie
od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00
tel.: 880 953 861

Adaptacja projektów gotowych BOBSTUDIO do działki:

Lista lokalnych Biur Projektowych, które pomogą wykonać adaptację projektu gotowego i sprawnie przygotują wszystkie dokumenty do uzyskania pozwolenia na budowę lub zgłoszenia.

Województwo mazowieckie

Nadzór i Projektowanie w Budownictwie
26-800 Białobrzegi ul. Reymonta 33/2

Biuro Projektowe Zbigniew Wiśniewski
09-230 Bielsk Ul. Topolowa 11

Leszek Tomaszewski
08-412 Borowie Ul. Wesoła 25

Biuro Projektów "Inwest-P" Michał Pawłowski
06-400 Ciechanów ul. Batalionów Chłopskich 17a

PANDA PROJEKT Piotr Gesek
06-400 Ciechanów ul. Śląska 2/1-05

Pracownia Projektowa mgr inż. arch. Beata Kwiatkowska
07-210 DŁUGOSIODŁO Pułaskiego 2b

PROJEKTOO Sp.z o.o.
07-210 Długosiodło ul. Pułaskiego 2 B

Comfort Project Paweł Bartnicki
05-307 Dobre Mlęcin 67A

Z.U.H. TECH-BUD
09-530 Gąbin Ul. Wojska Polskiego 2A

Firma Projektowo Budowlana DETAL
08-400 Garwolin 3go Maja 36

PZ Studio Projektowe Patrycja Zawadka
08-400 Garwolin ul. Wolna 22

Aneta Szeręga-Kochańska
05-530 Góra Kalwaria Czersk, Bielińskiego 19

Usługi Architektoniczno-Budowlane Jolanta Masny
05-530 Góra Kalwaria Kalwaryjska 15 A

GW Projekt Grzegorz Walczak
08-404 Górzno Reducin 13d

KMB Bartosz Majchrzak
09-500 Gostynin Helenów 6E

ARCHISAN STUDIO KAROLINA SERAFIN
26-634 Gózd Klwatka Królewska 173C

K-Studio Katarzyna Mazur
05-825 Grodzisk Mazowiecki ul. Warszawska 2H/22

Pracownia Usług Projektowych Mathia
05-825 Grodzisk Mazowiecki Plac Króla Zygmunta Starego 5/6

TWÓJ DOM-PROJEKTY-DORADZTWO-SPRZEDAŻ
05-600 Grójec Ul. Bankowa 1

Usługi Projektowe Maria Sterzyk
05-600 Grójec Ul. Piłsudskiego 78

Pracownia Architektoniczno-Budowlana Katarzyna Osipiak-Matwiejczuk
05-074 Halinów Ul. Jana Pawła II 1

STAN-PROJEKT Stanisław Przelazły
27-100 Iłża ul. Rynek 9

Architektoniczne Biuro Projektowe Tymiński Daniel
96-313 Jaktorów ul. Lazurowa 2

Biuro Projektów INWEST-T Tomasz Pawłowski
06-400 Kargoszyn Willowa 9

Usługi Projektowe Tadeusz Stańczak
05-254 Kuligów ul. Kościelna 7

Architex Pracownia Projektowa Adam Ościłowski
05-120 Legionowo ul. Gdańska 3A

Biuro Projektowe Bogdan Winiarek
05-120 Legionowo ul. Daliowa 6/18

Usługi Projektowe i Nadzory Budowlane Urszula Okulska
05-120 Legionowo Ul. Pomorska 27a

PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANE Maria Jolanta Maciaszek-Markowska
05-506 Lesznowola Magdalenka, ul. Jałowcowa 27

BIURO PROJEKTOWE inż. arch. Józef Książek
07-130 Łochów Al. Łochowska 6

JSP BIURO PROJEKTÓW Jacek Siudziński
07-130 Łochów Al. Łochowska 2a

DOMENA-PROJEKT Ewa Serzysko
05-092 Łomianki ul. Warszawska 26 III p

Magda eM Magdalena Mieleszko
05-092 Łomianki Zawilca 44

Usługi Projektowe Barbara Wiśniewska
08-200 Łosice Ul. Traugutta 2/18

Biuro Projektowo-Kosztorysowe Limix
05-300 Mińsk Mazowiecki Ul. Kardynała Wyszyńskiego 69

ElbaTravel Daniel Drzazga (Biuro Projektowe ArchStudio)
05-300 Mińsk Mazowiecki ul. 1 PLM 5/23

Pracownia Architektoniczno-Budowlana Katarzyna Osipiak-Matwiejczuk
05-300 Mińsk Mazowiecki Ul. Kościuszki 13 pok. 5

PRO - BUD Łukasz Rokicki
05-300 Mińsk Mazowiecki ul. Kościuszki 13/320

Usługi Ogólnobudowlane, Projektowanie, Nadzory, Wykonawstwo Mirosław Siwek
05-300 Mińsk Mazowiecki Maliszew, ul. Wspólna 15

Vision Project - Wioletta Łokietek
05-300 Mińsk Mazowiecki Kazikowskiego 12/1U

Usługi Projektowe - arch. Dariusz Zgiep
06-500 Mława Os. Ks. Mazowieckich 3 F

Ekolive Sp. z o. o.
96-512 Młodzieszyn Stare Budy 22

Usługi Geodezyjne Piotr Pająk
05-190 Nasielsk Ul. Grabowa 21

Teresa Projektowanie i Nadzory
05-126 Nieporęt Kąty Węgierskie ul. Wierzbowa 10

Budima-Art Iwona Wojczuk
07-415 Olszewo-Borki Ul. Zacisze 26

Usługi Projektowe, Nadzór Budowlany Teresa Żebrowska
07-415 Olszewo-Borki ul. Władysława Broniewskiego 4

MJPROJEKT MARIUSZ JANUSZKIEWICZ
07-410 OSTROŁĘKA ul. Kopernika 7/60

USŁUGI PROJEKTOWE EDYTA CZARTORYSKA
07-410 Ostrołęka Kopernika 7/56

Usługi Projektowo-Inwestycyjne
07-410 Ostrołęka Ul. M.Kopernika 7/56

Usługi Geodezyjno-Projektowe
07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Modra 4

Pracownia Projektowa i Nadzoru Budowlanego Łukasz Blachowski
05-400 Otwock Nadrzeczna 2

Bezpieczny Dom - Danuta Borys
05-500 Piaseczno Ul. Emilii Plater 9A

PRACOWNIA PROJEKTOWA MC PROJEKT ANNA KANDEFER
05-500 Piaseczno ul. Powstańców Warszawy 10/5

Krysbud Projekt Pracownia Usług Projektowych
26-670 Pionki Pl. Konstytucji 3 Maja 9

ANDRZEJ PASEK A-Z PROJEKT
05-860 Płochocin ul. Słoneczna 20

Biuro Projektowe KKP Jakub Kowalski
09-100 Płońsk ul. Wiejska 42e

USŁUGI PROJEKTOWE I NADZÓR BUDOWLANY Aleksander Mossakowski
09-100 Płońsk Ul. Wł. Andersa 14

Projektowanie i Nadzory Budowlane Adam Witkowski
05-180 Pomiechówek Ul. Słoneczna 18

KAL-BUD Marek Kalinowski
05-240 Postoliska ul. Witosa 36

Ar-Bud Arkadiusz Werbanowski
05-800 Pruszków Ul. Staszica 1

Jerzy Olak OLBUD
26-400 Przysucha ul. Jarzębinowa 5

Hanna Zawadzka Zespół Usług Projektowych
06-100 Pułtusk Ul. Bursztynowa 10

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo - Usługowe "HATA PLUS" Jacek Sabat
96-330 Puszcza Mariańska Budy Zaklasztorne, ul. Mazowiecka 41

Agencja Usługowa Prokura Sp. z o.o.
26-600 Radom Ul. Żeromskiego 86

Firma wielobranżowa Malder Jan Malik
26-600 Radom Wacyn, ul.Ogrodowa 4

ATB-Projekt Firma Projektowo-Budowlana Baliński Tomasz
26-600 Radom Ul. Graniczna 17

3A+ ARCHITEKTURA - PRACOWNIA PROJEKTOWA
26-600 Radom ul. Świętojańska 3/27

Far-Invest Rafał Faryna
26-600 Radom Ul. Kilińskiego 31

GEORAD Pracownia Geodezyjno-Projektowa Waldemar Byzdra
26-600 Radom Nowogrodzka 5

In-Construct Linowski Norbert
26-600 Radom ul. Św. Wacława 23/1

IzKa Studio
26-600 Radom Ul. Partyzantów 5/7/9 lok. 8

PAP Studio Projekty Adaptacje Pozwolenia Izabela Cieplińska
26-600 Radom ul. 25 czerwca 75A

Ślizak Pracownia Architektoniczna Karol Ślizak
26-600 Radom ul. Partyzantów 7/9/ lok.9

Synderowska-Bielec Irena
26-600 Radom Zwoleńska 5A/1

WJ-Projekt Jan Wnuskowski
26-600 Radom Gliwicka 5A

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy "NITER" Anna Derr
26-600 Radom ul. Puszczańska 37

Biuro Projektów Budowlano-Inżynieryjnych KATARZYNA MALICKA
05-250 Radzymin Jana Pawła II 12D I-piętro

Biuro Projektów Budowlano-Inżynieryjnych KATARZYNA MALICKA
05-250 Radzymin Wiktorów, ul. Radosna 31

INŻYNIERYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
05-250 Radzymin Wiktorów, ul. Radosna 31

Biuro Usług Projektowo-Inwestycyjnych Leszek Piątkowski
07-411 Rzekuń Ławy 76 c

ART INDUSTRY ELŻBIETA LESZCZYŃSKA
05-140 Serock Ul. Rynek 17 lokal usługowy 4

Pracownia Projektowa Dariusz Mitura
08-110 Siedlce Ul. Południowa 127

Pracownia Projektowa ProArch Architektura Tomasz Piekarski
08-110 Siedlce Ul. Kochanowskiego 18 lok. 2

INVESTPROFEO PROJEKTY I NADZORY BUDOWLANE Rafał Wiliński
08-110 Siedlce Żabokliki Ul. Korczewska 11

Geodar
96-500 Sochaczew Grabskiego 1B

ŁUKASZ ŁON PRACOWNIA ARCHITEKTURY
96-500 Sochaczew Kożuszki-Parcel 4A

2k studio projektowe Emilia Mazurczak-Komar
08-300 Sokołów Podlaski Grunwaldzka 8/34

RSN PROJEKT BIURO PROJEKTOWE Sylwia Niewiadomska
08-300 Sokołów Podlaski Wolności 42A/7

AON Projekt
05-304 Stanisławów Pustelnik, ul. Słoneczna 4

KRESKA Erwin Szatan
26-806 Stara Błotnica Stary Osów 15 A

PRODĄB Urszula Dąbrowska
05-070 Sulejówek Ul. Szymanowskiego 19

MT Design Marcin Turlej
05-071 Sulejówek ul. 3 Maja 37

Pracownia Architektoniczna ProCAD Grażyna Wojciechowska
05-071 Sulejówek ul. Partyzantów 18

Studio 95 Pracownia Architektury
05-070 Sulejówek Ul. Wiśniowa 23

PDN Inżynieria Krzysztof Turczyński
06-150 Świercze Parkowa 1

P.H.U PROJEKT Ewa Piskorz
26-500 Szydłowiec Ul. Powstania Styczniowego 1

MP TRUST Mirosław Pleskot
05-555 Tarczyn Ul. Stępkowskiego 10

Katarzyna Durczak Kuźmińska DOMWIK
96-515 Teresin Granice, ul. Wiejska 7

ARCHI-PROJEKT Karolina Walasik
26-601 Wacyn ul. Przytycka 92

A&Z Projekt
00-716 Warszawa Ul. Bartycka 26, paw.30C

PORADNIA ADMINISTRACYJNO-BUDOWLANA Elżbieta Niemoczyńska
04-607 Warszawa ul. Trawiasta 48/1

AZ PROJEKT Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji Agnieszka Zawadzka
07-100 Węgrów ul. Elizy Orzeszkowej 17G

Firma Budowlani Anna Gut
05-462 Wiązowna ul. Kościelna 41

Pracownia Projektowa Artur Groszyk
07-200 Wyszków Ul. Stefana Okrzei 63c (wjazd od ul. Pułtuskiej)

Usługi Projektowe w Budownictwie
07-200 Wyszków Ul. 3 Maja 8F

Pracownia Projektowa Rafał Groszyk
07-202 Wyszków Ul. Okrzei 63C

ARCHIPROJEKT Rafał Prusik
07-200 Wyszków ul. 3 Maja 8B

Hit-Bud Pracownia Projektowa
07-200 Wyszków Ul. 3 Maja 8a

Pracownia Projektowa Milena Rybak
07-200 Wyszków 3 Maja 12/10B

PROJEKTOWANIE BUDOWLANE i WYKONAWSTWO BUDIKON Grzegorz Książek
07-200 Wyszków Ul. 3 Maja 8d

Usługi Projektowe Jerzy Nowak
07-200 Wyszków Białostocka 44C

Usługi Budowlano-Projektowe Robert Denkiewicz
26-700 Zwoleń Strykowice Górne 339

Województwo opolskie

JSa PROJEKT Jarosław Szuszkiewicz
47-100 Strzelce Opolskie ul. Gogolińska 2A

Pracownia Geodezyjno-Projektowa Adam Bednarz
49-300 Brzeg ul. Piastowska 2

PRACOWNIA PROJEKTOWA KARO ROBERT ŁUKIEWICZ
49-300 Brzeg Wyszyńskiego 30/5

Piotr Zając Projektowanie i Nadzór w Budownictwie
49-200 Grodków ul. Miła 10

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe PRODREX
48-300 Jędrzychów Ul. Wiejska 134

Pracowania Projektowa WAK Edyta Gisman
47-200 Kędzierzyn-Koźle Ul. M.Konopnickiej 8

PIONAT Firma projektowo-budowlana Natalia Chlebowska
46-022 Kępa ul. Luboszycka 36a

KONSHAL Halikowski Julian
46-070 Komprachcice Domecko, Ul. Opolska 79

Usługi Budowlane z Zakresu Projektowania i Nadzorowania - Adam Nossol
47-300 Krapkowice 1 Maja 13

ARCHILine Pracownia Projektowa Piotr Kibał
48-303 Nysa ul. Piłsudskiego 10/18

Biuro Usług proj.-koszt. kserograficznych i laminowania
46-300 Olesno Ul. Labora 6

Biuro Projektowe ProPat mgr inż. Patrycja Jezela
46-300 Olesno ul. Kościuszki 10

ZRB Usługi Developerskie
45-272 Opole Ul. Sosnkowskiego 40-42/pok. 118a

Usługi Projektowo-Kosztorysowe Ciupa Wiesław
46-320 Praszka Ul. Sportowa 4

ha.office.tok. Halina Tokarczyk
47-208 Reńska Wieś Stroma 30

Biuro Projektowe Jama Jacek Małacha
48-320 Skoroszyce ul. Działkowa 9/3

Zakład Usług Projektowo Budowlanych RA-MA s.c. Radomski R. Radomska E.
46-083 Stare Siołkowice* Ul. Żytnia 7

APKON Aleksander Piontek
47-100 Strzelce Opolskie Bocznicowa 6 /25

GRAF Janusz Kurzyca
47-100 Strzelce Opolskie Ul. Jana Rychla 6/14

RUDNER Henryk Rudner
47-100 Strzelce Opolskie Kozielska 35

Usługi Projektowe Mirosław Maciołek
47-100 Strzelce Opolskie ul. Adama Mickiewicza 6 C

FUNDAMENTIS Biuro Projektowo-Budowlane Jacek Szulakowski
46-113 Wilków ul. Długa 10

Studio Architektury Dom z Kreską Krystyna Cielanga
47-344 Zabierzów Zabierzów 12

Województwo podkarpackie

KG Projekt Katarzyna Groszek
36-030 Błażowa Polna 2A

AW+ Autorska Pracownia Projektowa Angelika Wyskiel
36-030 Błażowa ul. Jagiellońska 1a

"DOM-BUD" MACIEJ SOCHACKI Projektowanie, Wykonawstwo, Nadzór
36-017 Błędowa Tyczyńska Zabratówka 149A

A1 STUDIO URSZULA PAPUGA BIURO PROJEKTOWE
35-106 Boguchwała Kielanówka 35E/13

RBB Projekt sp z o.o.
36-040 Boguchwała Mogielnica 175

ARPA Projekt Paweł Kuźniar
36-200 Brzozów Rzeczna 31

Zespół Usług Projektowych – Bartłomiej Lisowski
36-200 Brzozów ul. 3 Maja 62

PROMAD PRACOWNIA PROJEKTOWA Piotr Madura
39-200 Dębica Ul. Prof. Gawrysia 6

Krystyna Homka Usługi Projektowe
38-130 Frysztak ul. Ks. W. Blajera 20

GeoBudMax inż. Tomasz Kretowicz Usługi geodezyjno-projektowe
36-060 Głogów Małopolski Ul. Konwaliowa 2

Dom plus Edyta Dacko
36-060 Głogów Małopolski ul. Ks.M.Turkowskiego 11

Przedsiębiorstwo Prywatne STEEL STRUCTURES Zawadzka Maria
36-060 Głogów Małopolski ul. Św. Maksymiliana Kolbego 9

Usługi Projektowo-Kosztorysowe Edward Romaniec
37-500 Jarosław Szówsko, ul. Chmielowskiego 36

Biuro Projektów Dariusz Błahuta
37-500 Jarosław Ul. Czarnieckiego 13/1

KOMPUTEROWE USŁUGI PROJEKTOWE "PROJEKT" Łoziński Hubert
37-500 Jarosław Ul. Czarnieckiego 1

"NBUD" Biuro projektów Norbert Botwina
37-500 Jarosław os. Witosa 6/21

PRO-ART Pracownia Projektowo-Inwestycyjna Robert Mendyka
37-500 Jarosław Sikorskiego 6/4

Projektowanie i Nadzory Budowlane Urszula Wiatrak
38-200 Jasło Ul. Słowackiego 4 pok. 402

W23 Architekci Michał Włudzik
38-200 Jasło Ul. Kadyiego 8

USŁUGI PROJEKTOWE I NADZÓR BUDOWLANY Piotr Nikody
38-460 Jedlicze Jaszczew 318

USŁUGI PROJEKTOWE Danuta Szczepańska
37-220 Kańczuga Mikulice 120

ARCHI-KOL Architektura Budownictwo Joanna Bajor
36-100 Kolbuszowa Ul. Kolejowa 10 lok. 27

SARUB PRACOWANIA PROJEKTOWA ADAM BURAS
38-213 Kołaczyce Bieździedza 200

F.H.U.PLANETA Tomasz Tomkiewicz
38-420 Korczyna Rynek 18 A (I piętro pokój 15)

Usługi Projektowe Krzysztof Kmonk
38-422 Krościenko Wyżne Ul. Szkolna 32

Zespół Usług Projektowych i Wykonawczych
38-400 Krosno Ul. Staszica 21

Geo-project USŁUGI GEODEZYJNO-PROJEKTOWE Marcin Jaracz
38-400 Krosno ul. Lwowska 42

"FRYDOM" Projektowanie, kierowanie i nadzór w budownictwie Zbigniew Frydrych
38-400 Krosno ul. Bieszczadzka 1/127

"MK" Firma Handlowo-Usługowa Maciej Krukierek
38-400 Krosno ul. Żeromskiego 83B

INVENT Krzysztof Barański
38-600 Lesko ul. Przemysłowa 8

Pracownia Projektowa ARCHISTYL
38-600 Lesko Ul. Słoneczna 6

Usługi Projektowe w Budownictwie Marian Wyłupek
37-300 Leżajsk Ul. Kołłątaja 6/25

Eko Dom Karol Kupras
37-300 Leżajsk Giedlarowa 339B

SPEEDPROJECT Jakub Szostak
37-300 Leżajsk Wierzawice 874 A

Usługi Projektowo-Nadzorcze w Budownictwie Projekt-Sevice B. Drzewi
37-470 Lipa Lipowa 19A

GEOBUD Usługi Projektowo-Budowlane-Geodezyjno-Kartograficzne inż. Krzysztof Kopeć
37-600 Lubaczów Unii Lubelskiej 8/A

EGM Koncept Emilia Motak
36-042 Lubenia Lubenia 752f

P.P.U.H. Projekt Marek Kopeć
37-100 Łańcut Ul. Ottona z Pilczy 6/II

BESTPROJEKT Dariusz Bester
37-100 Łańcut Orzeszkowej 21

FIRMA USŁUGOWO - BUDOWLANA "H2" Krzysztof Owsiak
37-100 Łańcut Słoneczna 43

NEST Studio Pracownia architektoniczna Barbara Rysz
37-100 Łańcut ul. Daszyńskiego 13/3

PWA Projekt sp. z o.o.
37-100 Łańcut ul. Jana Pawła II 19/1 c

R- Studio Architektury Rafał Szewczyk
37-100 Łańcut Asnyka 7

Usługi Projektowe Nadzory Budowlane Józef Martyński
37-100 Łańcut Ul. Piłsudskiego 74

Pracownia Projektowa mgr inż. Danuta Pazdro
39-300 Mielec ul. Żeromskiego 19

ARCHISSTUDIO PROJEKT MGR. INŻ. ARCH. Dorota Hamala-Lis
39-300 Mielec ul. Leopolda Staffa 2/12

Pracownia Projektowa Marta Gągała-Wójcik
39-300 Mielec ul. Sienkiewicza 2/2

Usługi Projektowe
39-300 Mielec Ul. Bajana 14/12

Usługi Projektowe i Obsługa Inwestycyjna Stanisław Siek
37-400 Nisko Ul. Rzeszowska 10

Archigraf Studio Projektowe Grzegorz Frączek
37-400 Nisko Marii Curie-Skłodowskiej 3

Archigraf Studio Projektowe Grzegorz Frączek
37-400 Nisko ul. Dworska 30

IDEA Projekt Marcin Skrzypek
37-400 Nisko ul. Kościuszki 8

Ekspert s.c. Jadwiga Musiał, Radosław Musiał
39-460 Nowa Dęba Al. Zwycięstwa 2/7

Palcar Transport Wojciech Palcar
38-230 Nowy Żmigród Łysa Góra 194

Sztuka Wzoru Pracownia Aranżacji Przestrzeni Katarzyna Komenda-Zelik
39-220 Pilzno Ul. Legionów 35

ARCHIKO Biuro Projektowe Soprych Joanna
39-220 Pilzno Ul. 3-go Maja 39

Center-Projekt Marcin Rymarz
37-560 Pruchnik Jodłówka 331

CONSTRUCTION PROJECT Projektowanie, Nadzory i Wykonawstwo Maciej Radoń
37-700 Przemyśl Ul. Jagiellońska 15

Studio projektowe "NEOFORMA" Krzysztof Karaś
37-700 Przemyśl Ul. Barska 15/10

Biuro Projektowe Agata Tyszczak
37-700 Przemyśl ul. 3 Maja 27/5

Pracownia Projektowa mgr inż. bud. Sylwia Pawłowska-Marciniec
37-700 Przemyśl ul. Grunwaldzka 13 lok. 8

Pracownia Projektowa Andrzej Kępka
37-200 Przeworsk Rynek 13 - II piętro

Pracownia Projektowa AHM Studio Michał Hapke
37-403 Pysznica Nowa 6a

AMK Projekt Paulina Kuca
37-111 Rakszawa Rakszawa 588

Biuro Projektowe INWEST PLAN Marcin Koziński
39-100 Ropczyce Ul. Rynek 1/6

ARCHIKOM BIURO OBSŁUGI INWESTYCYJNEJ
39-100 Ropczyce Ul. Sienkiewicza 1, pok. 209

BIURO PROJEKTÓW BUDOWLANYCH Adam Święch
39-100 Ropczyce ul. Wyspiańskiego 4

Pracownia Projektowa ArtMad - Artur Zając
37-420 Rudnik n. Sanem Ul. Rynek 38

GRAF Roman Rabczak
35-051 Rzeszów Ul. Chodkiewicza 7

Biuro Projektowania i Usług Inwestycyjnych WiSPRO
35-064 Rzeszów Ul. Targowa 2A

Pracownia Architektoniczno - Konstrukcyjna Marta Malec
35-101 Rzeszów Ul. Staroniwska 42

Maciej LALICKI STAKO
35-317 Rzeszów ul. Budziwojska 9

ALLPLANS.PL - projekty domów Janina Czekierda
35-073 Rzeszów ul. Kolejowa 1/9

ALLPLANS.PL - projekty domów Janina Czekierda
35-060 Rzeszów PCK 2 lok. 25 (II p)

ARCHITEKT KRZYSZTOF RZĄSA
35-105 Rzeszów Przemysłowa 13 b

GM Projekt Michał Gorzula
35-233 Rzeszów Lubelska 83/26

KRZYSZTOF ŚLĄCZKA Usługi Projektowo-Inwestycyjne NORMA-BUD
35-064 Rzeszów Ul. Targowa 3/18

Moodule Karolina Majczak
35-021 Rzeszów ul. Langiewicza 18

PROINWEST Grzegorz Szczepański
35-101 Rzeszów ul. Krawiecka 4

STUDIO O2 PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA SP. Z O. O.
35-006 Rzeszów ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 20d/5

Usługi Projektowe Artur Szczepanik
35-001 Rzeszów ul. Piłsudskiego 40/19

Woodenline Adriana Zięba
35-234 Rzeszów Ul. Siemieńskiego 22/164

PROJEKTOWANIE BUDOWLANE Bogusława Dawidek
38-500 Sanok Ul. Kościuszki 23

GEO-TOM Nieruchomości Geodezja Paweł Tomasik
38-500 Sanok ul. Kościuszki 31/1

Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane"GeoSanit" Paweł Sajdutka
37-530 Sieniawa Wylewa 58A

DOM-PROJEKT Usługi Geodezyjne Łukasz Siemionek
37-450 Stalowa Wola Ul. Marcelego Siedlanowskiego 3/4b

KAT-PROJEKT Katarzyna Duda
37-464 Stalowa Wola Jaśminowa 6

Projekt-Plan Paweł Krawiec
37-450 Stalowa Wola ul. Gen. L. Okulickiego 22/74

RM-PROJEKT Usługi Projektowe Robert Mróz
37-450 Stalowa Wola Ul. 1-go sierpnia 12 pok.223

SW.PROJEKT Sławomir Wiącek
37-450 Stalowa Wola ul. Jaśminowa 6

Gminny Zespół Gospodarczy Sp. z o.o.
38-100 Strzyżów Ul. Przecławczyka 15

ZIĘBA PROJEKT Łukasz Zięba
38-100 Strzyżów Dobrzechów 179

Firma Projektowo-Usługowa AX Piotr Ginalski
38-457 Szczepańcowa ul. Długa 97

Zespół Usług Projektowych Ryszard Matyka, Dorota Zielińska
39-400 Tarnobrzeg Ul. Moniuszki 5/2

WB Projekt Magdalena Brzezowska-Wasik
39-400 Tarnobrzeg ul. Targowa 2

BB PROJEKT Paweł Bykowski
39-400 Tarnobrzeg Ul. Dekutowskiego 6

Pan inżynier sp. z o.o.
39-400 Tarnobrzeg ul. Moniuszki 20

CONSILIO Marta Krupa
36-020 Tyczyn Ul. Pułanek 36

CUB SP. Z O.O.
36-062 Zaczernie Zaczernie 372B

Województwo pomorskie

NADZORY BUDOWLANE inż. Eugeniusz Gryczewski
84-239 Bolszewo Szkolna 34

Pracownia Architektoniczna "Zamoński"
83-224 Borzechowo Ul. Wczasowa 20A

ARCHITEKTON ART Romana Rybicka-Sieradzka
83-050 Buszkowy ul. Dolna 6A

DOM Pracownia Projektowa
77-100 Bytów Ul. Styp-Rekowskiego 96

BIURO PROJEKTÓW BUDOWLANYCH Jarosław Jaśniak
77-100 Bytów ul. Sikorskiego 44

Inżynieryjna Obsługa Inwestycji Jacek Filosek
77-100 Bytów Mądrzewo ul.Diamentowa 18

KM Projekt Marcin Kordyjasz
77-100 Bytów Generała Mierosławskiego 66

Pracownia Projektowa "WAPRO" Piotr Wantoch Rekowski
77-100 Bytów Dworcowa 18E

Pracownia Projektowa AK Projekt Andrzej Kobus
77-100 Bytów Przemysłowa 10

PROJEKTOWANIE I NADZÓR Zdzisław Ziemiński
89-600 Chojnice Ul. Modrzewiowa 33

ArchiSTYL Pracownia Projektowa Kornelia Żywicka
89-600 Chojnice ul. Mickiewicza 38/1

ALPI-Projekt Piotr Ziemiński
89-600 Chojnice hm. Bernarda Myśliwka 1

Archi-Tom Tomasz Macijewicz
89-620 Chojnice Lichnowy, ul. Chojnicka 18a

Pracownia Projektów Architektura Konstrukcja Instalacje Klemens Norbert Jażdżewski
89-620 Chojnice Topole 19c

Projektowanie i Nadzory Budowlane Krzysztof Gibowski
89-600 Chojnice ul. Jana Pawła II 20/19

TAS - consulting Wyceny, Projekty, Nieruchomości, Wydawnictwa
89-600 Chojnice Ul. Plac Jagielloński 2/4

Biuro Architektoniczne Arch-Point Agnieszka Chudy
77-300 Człuchów Traugutta 12 E

Biuro Projektowe i Nadzór Budowlany Marcin Bartoś
77-300 Człuchów Rychnowy 1B

MDPROJEKT Mateusz Dawidowski
77-100 Dąbie ul. Miodowa 24

SL PROJEKT Usługi Projektowo-Nadzorowe Sławomir Lewicki
83-332 Dzierżążno ul. Kasztanowa 9

VAYO sp. z o.o.
83-332 Dzierżążno ul. Błękitnej Armii 1E

Biuro Usług Technicznych Dagrani
80-298 Gdańsk ul. Radiowa 47

MM STUDIO Maja Markiewicz Faust
81-381 Gdynia ul. J. Bema 27/17

MSD Sebastian Dec
81-603 Gdynia ul. Czesława Niemena 1A/2

Nadzory i Doradztwo Budowlane Grzegorz Łopatowski
83-140 Gniew Ul. Wiślana 1A/9

MP-PROJEKT Mirosław Potrykus
84-100 Gnieżdżewo ul. Pucka 22

PUH BŁAMO Błażej Dampc
84-252 Góra Ul. Szkolna 17

GeoTeka Daniel Kreft
84-241 Gościcino ul. Inżynierów 15

HB Invest Hanna Kloka
84-241 Gościcino Ul. Szeroka 17A

MI-KA HOME Joanna Itrych
84-241 Gościcino* Ul. Kopernika 23

Obsługa inwestycji budowlanych Justyna Teclaf
84-241 Gościcino* ul. Słoneczna 45

DMD Daniel Drewczyński
84-215 Gowino Ul. Brzozowa 29

Usługi Projektowe Marcin Brylowski
83-300 Grzybno Ul. Świerkowa 14

Pracownia Projektowo-Usługowa Joanna Wesołowicz-Knop
83-300 Kartuzy Ul. Rynek 5g

PROKART Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inwestycyjne
83-300 Kartuzy Rynek 4

Autorska Pracownia Architektury Tomasz Golanko
83-300 Kartuzy Ul. Kościerska 9B/4

MP Projekt Mateusz Maksymilian Penkowski Projektowanie i Obsługa Inwestycji Branży Sanitarnej
83-300 Kartuzy ul. 3-go Maja 11/1c

Archieko Agata Chmielewska
83-050 Kolbudy Czapielsk, ul. Fiołkowa 61

Biuro Projektowe Jarosław Pieszkur
77-140 Kołczygłowy Gałąźnia Mała 10/1

Archirum Pracownia Projektowa Milena Radzimierska
81-198 Kosakowo Mosty, ul. Turkusowa 3A

ART PRACOWNIA, EWA NARLOCH-KERSZKA
81-198 Kosakowo Mosty, ul. Jarzębinowa 1

CVK Marcin Jagielski
81-198 Kosakowo ul. Żeromskiego 49

Gregor Investprojekt Bau Grzegorz Szulc Nadzór-Odbiór-Projektowanie-Realizacja
83-400 Kościerzyna Nowy Klincz, ul. Miodowa 10

Biuro Obsługi Inwestycji DE JANAUIS BP
83-400 Kościerzyna Fingrowa Huta 19L

Biuro Geodezyjne, Pracownia Projektowa "Priebe" Seweryn Priebe
83-400 Kościerzyna Ul. Mickiewicza 6

"GreCAD" Pracownia Projektowa mgr inż. Piotr Greinke
83-400 Kościerzyna Ul. Rzemieślnicza 29

Biuro Obsługi Inwestycji DE JANAUIS BP
83-400 Kościerzyna Ul. Długa 26

Decada Pracownia Projektowa Jędrzej Myszka
83-400 Kościerzyna ul. Wodna 14

Inwes-Bud Obsługa Inwestycji Budowlanych mgr inż. Marek Dargacz
83-400 Kościerzyna ul. Norwida 5A/8

Polanz-Dom Roman Kowalewski
83-400 Kościerzyna Ul. Szopińskiego 1/10

Usługi Projektowe Rafał Konk
83-400 Kościerzyna Konwaliowa 18

Biuro Obsługi Inwestycji Budowlanych ADSUM Michał Chodorowski
82-500 Kwidzyn Tychnowy ul. Dworska 16

SCALE Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych Tomasz Dębek
82-500 Kwidzyn ul. Podgórna 7

Biuro Usług Projektowych i Nadzoru Budowlanego AKANT Piotr Kłosowski, Andrzej Nawrot
84-300 Lębork Al. Wolności 30 pok. 204

Biuro Usług Projektowych i Nadzoru Budowlanego ZK-PROJEKT Zbigniew Kutniewski
84-300 Lębork Ul. Gdańska 36

AURA INŻYNIERIA Daniel Święcicki
84-300 Lębork ul. Zwycięstwa 3/(II piętro)

Architekt Paweł Nalewajski
84-223 Linia Osiedlowa 2

STP Bartosz Piotrowski
83-200 Linowiec ul. Radosna 23

Firma "Dőring" Tadeusz Dőring
83-240 Lubichowo Ul. Wdecka 13A

Biuro Projektowe SZEŚCIAN Agnieszka Swobodzińska
84-242 Luzino ul. Wilczka 3

Pracownia Projektowa ARCHITEKT Barbara Mathea
84-242 Luzino ul. Poprzeczna 1

Biuro Inwestycyjne POSESJA Beata Cymerman
82-200 Malbork ul. Jaśminowa 5

Biuro Inżynierskie FERT Renata Kalinowska
82-200 Malbork Ul. Zamkowa 17

Proj-Bud Jarosław Pestka Nadzory i Projektowanie
82-200 Malbork Ul. H.Łasaka 4

Nadzory, Projekty, Kosztorysy Adam Pawlak
84-315 Maszewo Lęborskie Ul. Lipowa 8

PRONAT Pracownia Projektowa
84-223 Niepoczołowice ul. Klonowa 13

SAMAGALSKI-ARCHITEKTURA
82-100 Nowy Dwór Gdański ul. Sportowa 8

MB STUDIO ARCHITEKTURY Maciej Biarda
83-050 Pręgowo ul. Wichrowe Wzgórze 9

Zespół Projektowy "CENTRUM" s.c.
83-000 Pruszcz Gdański ul. Czarnieckiego 47

Epoca - Pracownia Projektowa Małgorzata Galewska
83-000 Pruszcz Gdański Al. Ks. J. Waląga 1/2b

Pracownia Architektoniczna "KRESKA" Sp. z o.o.
83-000 Pruszcz Gdański ul. Zastawna 1A

Zbigniew Jezierski, Andrzej Jezierski Projekt s.c.
83-000 Pruszcz Gdański ul. Wojska Polskiego 14

P.H.U. FORMBUD
83-032 Pszczółki ul. Sienkiewicza 1c

Pracownia Usług Projektowych FORMAT Bernard Pawlak
83-032 Pszczółki ul. Widokowa 3

Biuro Obsługi Inwestycji ERKER Patryk Sawicki
84-100 Puck Plac Wolności 31

SATOR
84-100 Puck Ul. Mistrzowska 21

Projektowanie i Nadzór Budowlany Janusz Lewicki
84-100 Puck Ul. Franciszka Sędzickiego 1/25

Pracownia Projektowa BLK Marcin Żabczyński
84-100 Puck Pl. Obrońców Wybrzeża 7A/5

Pracownia Projektowa Norda Projekt Michał Budzisz
84-100 Puck ul. 1 Armii Wojska Polskiego 2A

MR Studio Martyna Rychert
83-311 Rąty Miodowa 4

Przedsiębiorstwo Usług Projektowych i Nadzorów Inwestycyjnych
84-240 Reda Ul. Spokojna 44

Contec Grzegorz Teclaf
84-242 Robakowo Ul. Królewska 13

Firma Usługowa "AKSA" Joanna Kołtonowska-Toczek
83-021 Rokitnica Ul. Świerkowa 7

Obsługa Inwestycji Budowlanych Dawid Boberek
83-031 Różyny ul. Sadowa 40

Zakład Usług Inwestycyjnych Jan Pilczuk
82-420 Ryjewo Mątowskie Pastwiska 15

AK-STUDIO PROJEKTOWANIE I NADZORY BUDOWLANE Arkadiusz Kuziak
76-200 Słupsk Siemianice Ul. Spacerowa 2A

ARCHIVJA Wiktor Janusz
76-200 Słupsk ul. Kowalska 1/111

Konstrukcje Budowlane Michał Tyszka
76-200 Słupsk ul. Powstańców Warszawskich 1/2

Pracownia Projektowa "CHATKA" Sławomir Ciupa
76-200 Słupsk ul. Filmowa 3/4

s.invest Sylwia Romanko
76-200 Słupsk ul. Arciszewskiego 38l

Usługi Projektowe i Nadzory Budowlane Joanna Chłopska
83-200 Starogard Gdański Nowa Wieś Rzeczna, Ul. Jaśminowa 9

Dom Pracownia Konstrukcji Budowlanych Adam Ząbek
83-200 Starogard Gdański Ul. Zblewska 87

Pracownia Architektoniczna s.c.
83-200 Starogard Gdański Ul. Kościuszki 25

Derdowski Szymon
83-200 Starogard Gdański Lubichowska 88A/2

Pro-Bud Projekty i Nadzory Budowlane inż. A. Budakowski
83-200 Starogard Gdański Selmanowicza "Zagończyka" 14/8

WRONA Projektowanie i nadzory budowlane Łukasz Wroński
83-200 Starogard Gdański ul. Jagiełły 28A

EXPERT Usługi Geodezyjne
83-322 Stężyca ul. Dębowa 4

EszCAD Szymon Gruchała
83-322 Stężyca ul. Jana III Sobieskiego 27c

Biuro Projektowe PROTECH Jarosław Poćwiadrowski
83-110 Tczew ul. Obr. Westerplatte 24

Creator Architekt Agnieszka Kulikowska
83-110 Tczew Gdańska 7a/b/7

M i M ARCHITEKCI
83-110 Tczew Ul. Armii Krajowej 66E

MS PROJEKT Biuro projektów budowlanych, Tłumaczenia Polsko-Niemieckie
83-110 Tczew Al. Zwycięstwa 13 lok. 1

ARCH 77 Kinga Szczepankowska
84-200 Wejherowo Ul. 3 Maja 17/L5

DOM TWÓJ DAWID PONKA
84-200 Wejherowo ul. Jana III Sobieskiego 350, lok. 1U

Kreślarnia & GeoCentrum sp. z o.o.
84-200 Wejherowo ul. 3 Maja 11/1

PG Construction Sp. z o.o.
84-200 Wejherowo ul. Św. Jana 13/1

Architekt Biuro Projektów Katarzyna Wrosz-Siata
84-120 Władysławowo Ul. Towarowa 2

Sebastian Krefft
83-333 Zawory Szkolna 21/3

Pracownia Projektowa Irena Majkowska
83-330 Żukowo Ul. Gdyńska 34

BL PROJEKT Ludwik Breza
83-330 Żukowo Ul. Gdańska 42 (przy górnym rondzie)

Splajn Projekt Tomasz Ulenberg
83-330 Żukowo 1 Maja 11 A

ARCHI -EL Grzegorz Bednarz
83-330 Żukowo ul. Gdańska 12 b

Biuro Projektowo-Usługowe Oskar Majkowski
83-330 Żukowo ul. Gdyńska 34

Polanz-Dom Roman Kowalewski
83-330 Żukowo ul. Gdyńska 30

Województwo śląskie


MK PROJEKT Marcin Knez
42-500 Będzin Ul. Małobądzka 101

Biuro-Projekt mgr inż. Małgorzata Jarosz
42-500 Będzin ul. Koszelew 7/11

P.P.U.H. "PEL BUD" Paweł Cembrzyński
42-500 Będzin ul. Małobądzka 101

BWD Pracownia Projektowa Bartłomiej Duźniak
43-346 Bielsko-Biała Architektów 18D/2

SYNERGIA PROJEKT Magdalena Krywult
43-374 Buczkowice Ul. Lipowska 664

STUDIO PROJEKTOWE ADRIAN GAJDA
41-902 Bytom Szkolna 5/5

Pracownia Projektowa Łukasz Kocur
43-520 Chybie ul. Sportowa 9

Zakład Usługowy " Termo" Gabriela Brzezina
42-793 Ciasna Ul. Sikorskiego 8

Pracownia Projektowa Budowlano Instalacyjna Zwierzchowski i S-ka
43-502 Czechowice-Dziedzice Ul. Kolejowa 43

Janicki Aleksander
43-502 Czechowice-Dziedzice Ul. Targowa 13

ARTIPLAN Sp. z o.o.
44-230 Czerwionka-Leszczyny ul. Furgoła 1

KONTRAST Architektura & Nieruchomości Tomasz Waligórski
42-200 Częstochowa Ul. Dekabrystów 68/76

Autorska Pracownia Architektoniczna Gajecka.pl Anna Gajecka-Matuszczak
42-209 Częstochowa ul. Warszawska 323

b.all Ewa Adamczyk-Kasprzyk
44-100 Gliwice ul. Styczyńskiego 20/12

PLUSPROJEKT Michał Kuś
44-141 Gliwice ul. Spacerowa 47

Przedsiebiorstwo Projektowo-Budowlane BAG Andrzej Gawlik
44-152 Gliwice Storczyków 6

WIK – PROJEKT mgr inż. Sebastian Buliński
42-674 Kamieniec ul. Polna 10

MODULO Urszula Zakrzewska-Krawczyk
42-125 Kamyk ul. Nadrzeczna 44

MACIEJ KAŁWAK Pracownia Projektowa MKKW
40-096 Katowice ul. 3 maja 18/5

NOWYDOM Sp. z o. o. SP. Komandytowa
40-486 Katowice ul. Kolista 25

Zych Arch Dominik Zych
42-100 Kłobuck Szkolna 236k

BERNIKA BWA sp. z o.o.
43-210 Kobiór Łukowa 36A

Usługi Projektowo-Kosztorysowe i Nadzoru Budowlanego mgr inż. Ewa Jędrzejczyk
42-230 Koniecpol ul. Reymonta 3

Projektowanie i Nadzory Piotr Pezda
43-340 Kozy Ul. Szkolna 10

MK Dom Polski - Mirosław Kaczor
43-340 Kozy Ul. Przecznia 41

Projektowanie i Nadzór w Budownictwie Krzysztof Oczko
43-340 Kozy ul. Poprzeczna 29

MIROCHA - PROJEKT Usługi Projektowe inż. Mariusz Mirocha
34-300 Leśna ul. Aroniowa 18

KROMES DESIGN Sp. z o.o.
42-700 Lubliniec ul. Storczykowa 9

AK-INŻYNIERIA BUDOWLANA Andrzej Krzus
43-360 Meszna ul. Kościelna 124

Usługi Projektowe "Proj-Rem"Antoni Duźniak
43-520 Mnich Topolowa 7

PREF-BUD INWESTYCJE sp. z o.o. sp. komandytowa
41-400 Mysłowice Ul. Katowicka 51

Zakład Usług Projektowych Jerzy Dorobisz
42-300 Myszków Plac Dworcowy 5

Biuro Projektowe MGLPROJEKT Marek Lisiewicz
42-256 Olsztyn Plac marsz. Józefa Piłsudskiego 20

Kurpas Projekt sp. z o.o.
44-177 Paniówki ul. Osiedle 6


PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNO - KONSTRUKCYJNA MONOLIT SZYMON POŁATA
43-332 Pisarzowice ul. Piwna 1

Pracownia Projektowa Anna Kułach-Strzelecka
42-480 Poręba ul. Kopernika 116

AS ART Agnieszka Szołtysek
44-178 Przyszowice ul. Południowa 2l

Zespół Usług Projektowych - Edward Folwarczny
43-200 Pszczyna Ul. Korfantego 13/1

Architekcja Kamil Błażyca
43-200 Pszczyna Chopina 8/2

KMR Architekci Sp. z o.o.
43-200 Pszczyna Ul. Szymanowskiego 23

Pracownia Architektoniczna Piotr Perlega
43-200 Pszczyna Plac Targowy 12

Studio Projektowe DEA2 Janina Jeleń
43-200 Pszczyna Ul. Konopnickiej 18

ARCHI-GRA Aleksandra Opielka
44-120 Pyskowice Ul. Ogrodowa 8

FUDALI BARBARA "ARCHIT" PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE
47-400 Racibórz ul. Żorska 57 lok. 4

DOMPROJEKT Adam Rzepa
41-922 Radzionków ul. Księżogórska 182

Biuro Projektów i Nadzorów Budowlanych PROBUD Witold Ślązak
42-680 Tarnowskie Góry Ul. Pastuszki 27

Autorskie Biuro Projektów B*G
43-100 Tychy Ul. Darwina 25c

MK PROJEKT Mikołaj Kowalski
43-100 Tychy ul. Budowlanych 35

ARCHITEKT.ON RAFAŁ WIECZOREK
43-254 WARSZOWICE Lawendowa 7

Projektowanie i Nadzór w Budownictwie inż. Łukasz Chmiel
43-330 Wilamowice ul. Stawowa 30

EKO NIERUCHOMOŚCI Grzegorz Olejniczak
42-580 Wojkowice Stara 15A

Usługi Projektowe - Lesław Mazur
42-400 Zawiercie Ul. Szklarska 20

WIK – PROJEKT mgr inż. Sebastian Buliński
42-674 Zbrosławice ul. Wolności 109A

KOPLAN Usługi Projektowe Aleksander Dyrda
44-240 Żory Bonifacego Bałdyka 21

Architektoniczna Pracownia Projektowa dr inż. arch. Magdy Saad
34-300 Żywiec Powstańców Śląskich 2

Agencja Usług Projektowo-Budowlanych HAJDUK Jerzy Piotrowicz
34-300 Żywiec Ul. Komorowskich 92/1

Pracownia Projektowa KBN Projekt inż. Arkadiusz Krzesak
34-300 Żywiec Ul. Mała 3/2

PRACOWNIA PROJEKTOWA Małgorzata Mazurek
34-300 Żywiec ul. Liliowa 9

Usługi Ogólnobudowlane Marek Woźnikowski
34-300 Żywiec Ul. Rzeźnicza 53


Województwo świętokrzyskie


NPD PROJEKT Sp. z o.o.
26-026 Bilcza Kielecka 17

Boss Sylwia Boksa
26-026 BRUDZÓW MŁYNEK BRUDZOWSKI 36

Usługi Projektowe Marcin Dalmata
28-100 Busko Zdrój Ul. Stefana Batorego 30A

Usługi Projektowo-Kosztorysowe, Nadzór Robót Budowlanych Jerzy Gajek
26-020 Chmielnik Przededworze 10a

Biuro Projektowe GEO-PROJEKT mgr inż. Magdalena Sajtyna-Stanek
28-300 Jędrzejów ul. Słoneczna 8

Usługi Projektowo Kosztorysowe Piotr Abramowicz
28-300 Jędrzejów Ul.Henryka Sienkiewicza 57

Projektowanie Nadzór Wykonawstwo mgr inż. Piotr Kurek
28-500 Kazimierza Wielka Cło 31

ProArchiKon Marek Soboń
25-614 Kielce ul. 1 Maja 124 lok. 3

2BR Studio Monika Sarnot-Pakuła
25-106 Kielce ul. Czachowskiego 102 lok. I piętro II

AT Projekt Projekty Budowlane Sp. z o.o.
25-516 Kielce Al. IX Wieków Kielc 4/5

eSTe Projekt Stanisław Gadziński
25-522 Kielce Nowy Świat 28

F.P.U. ZUMA Krzysztof Boberek
25-344 Kielce Ul. Kujawska 26/36

JARBUD GROUP Spółka z.o.o
25-502 Kielce ul. Paderewskiego 48/15

Przedsiębiorstwo Usługowe "MAX" - Pracownia Projektowa
25-526 Kielce Ul. Okrzei 64

Zakład Usług Projektowych i Nadzoru Budowlanego Bobrski Wojciech
25-306 Kielce Ul. Warszawska 6 pok. 7

Firma Projektowo-Usługowa SOB-BUD Grzegorz Sobczyk
28-404 Kije Ul. Akacjowa 14

ARCHIGEO Ewelina Grzegolec
26-070 Łopuszno ul. Strażacka 15

PPUH DOM MARZEŃ Krystian Janus
26-080 Mniów ul. Spokojna 22

F.U.H. KOBI Łukasz Kubicki
26-026 Morawica Bilcza ul. Zastawie 49

Szacowanie Nieruchomości i Usługi Projektowe Elżbieta Nowak
28-221 Osiek Ul. Ossala 32a

KN.STUDIO Pracownia Architektoniczna Kamila Agata Nowak
28-221 Ossala Ossala 32a

Pracownia Projektowa ARCHITEKT s.c.
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Ul. Polna 9b

ABC USŁUGI KREŚLARSKIE I PROJEKTOWE Monika Perchel
27-225 Pawłów Ul. Krajków 25 a

Sadlik Przemysław Usługi Projektowe
28-400 Pińczów Brzeście 17C

Biuro Usług Projektowych i Obsługi Budownictwa "PROKEM"
27-600 Sandomierz Ul. Zawichojska 13

ARCHI CONCEPT Wioleta Łachowska
27-600 Sandomierz ul. Koseły 22/211

Biuro Projektowe "Dart Projekt" Artur Dorobczyński
26-110 Skarżysko-Kamienna ul. Sikorskiego 20/230

ArchOS Biuro Projektowe Olga Stępień
26-070 Snochowice ul. Łopuszańska 56

PRACOWNIA PROJEKTOWA GRAF Kisiel Barbara
27-200 Starachowice Ul. Lenartowska 33

Pracownia Projektowa i Kreślarska ART-GRAF Katarzyna Kisiel
27-200 Starachowice ul. Lenartowska 33

PROMAX Marek Szczerba
27-200 Starachowice ul. Bema 43

Biuro Projektów Budowlanych Marek Grunwald
29-100 Włoszczowa ul. Partyzantów 14/2

PROXIMUS Wójcik
28-330 Wodzisław Ul. Laskowa 3

Województwo warmińsko-mazurskie

KBI-Projekty Budowlane Kłubowicz Hubert
19-300 Barany Wrzosowa 14

Pracownia Projektowa KRESKA Joanna Mazurek
11-300 Biskupiec ul. Armii Krajowej 1B/3

Biuro Projektów PRZEKRÓJ Stanisław Piór
82-300 Elbląg Ul. Juliana Fałata 5/6

AG PROJEKT Usługi Inżynierskie mgr inż. Adrian Gajda
19-300 Ełk Ul. Tuwima 26a/24

TRUCHAN STUDIO pracownia architektury Tomasz Truchan
19-300 Ełk ul. Wojska Polskiego 67 lok.U6A

ARCHITEKT Jerzy Walasek
11-500 Giżycko ul. Żeglarska 4/41

Zespół Usług Projektowych i Inwestycyjnych s.c.
11-500 Giżycko Ul. Łuczańska 1

B-PROJECT STRUCTURE Sp. z o.o.
10-687 Jaroty ul. Zachodnia 3/26

M13 Michał Hełmiński
10-687 Jaroty Bartąska 122/52

Pracownia projektowo-usługowa "KOSMO" Kamil Smoliński
11-042 Jonkowo ul. Zielona 7

Nadzór Budowlany, Projektowanie Marek Aleksiejczuk
11-100 Lidzbark Warmiński Ul. Warmińska 28

ARCHITEMAT Emilia Kierstan
14-300 Morąg ul. Krańcowa 24

LS BUILD& PROJECT kompleksowa obsługa budownictwa Paulina Łasoń
14-300 Morąg Ogrodowa 17

ROMAN Projektowanie, Nadzór, Pośrednictwo Roman Wołosz
11-700 Mrągowo ul. Jaworowa 1/12

Mplan sp. z o.o.
13-100 Nidzica ul. Osińskiego 2/6

Pracownia Projektowa Rafał Chudzikowski
13-300 Nowe Miasto ul. Wyspiańskiego 21

Ekspert Projektowanie i Wykonawstwo Budowlane Ewa Skarżyska
19-400 Olecko Ul. Przykamienna 10

GrafiCAD Piotr Mróz
10-434 Olsztyn Ul. Kołobrzeska 50 lok 109

JUCON Biuro Projektów i Obsługi Inwestycji Dariusz Kubicki
10-448 Olsztyn ul. Głowackiego 4B/4

REKO Kamil Ołdziejewski
10-447 Olsztyn Ul. Głowackiego 16/4

StudioDesk Jacek Rosiński
10-457 Olsztyn ul. Wyszyńskiego 15/31

CONSTRUCTO Michał Kowalski
14-100 Ostróda ul. Jana III Sobieskiego 4

BIOSOL Usługi Projektowe Jacek Mroziński
12-100 Szczytno Ul. Michała Drzymały 32b

BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA INDYWIDUALNEGO mgr inż. Krzysztof Pawłowicz
12-100 Szczytno ul. Adama Asnyka 31

Geodezja Nieruchomości Budownictwo inż. Ariel Łachmański
12-100 Szczytno ul. Tadeusza Kościuszki 10a

JUCON Biuro Projektów i Obsługi Inwestycji Dariusz Kubicki
11-010 Wójtowo Ul. Kasztanowa 1

Województwo podlaskie

Pracownia Projektowa
15-674 Białystok Ul. Konwaliowa 16/11
856617033 606483931

JS-Studio Marcin Sodel
15-082 Białystok Świętojańska 8/6

Nowy Projekt Tomasz Poniatowski
19-200 Grajewo Os. Południe 60A/46

ARKON Kijek Marcin
18-400 Łomża Al. Legionów 12

M-Draw Łukasz Mazewski
18-400 Łomża Konarzyce, ul. Łomżyńska 61

USŁUGI PROJEKTOWE W ZAKRESIE ARCHITEKTURY Michał Rowiński
16-500 Sejny ul. Zawadzkiego 6/43

Kolorowy Dom P.U.H. Mosiejko Henryk
16-100 Sokółka Ul. Dąbrowskiego 16

PROJEKTOR Renata Kuczyńska-Szulcbacher
16-400 Suwałki Ul. Noniewicza 85c

Architekt Łukasz Obuchowski
16-400 Suwałki ul. Bohaterów 40

Biuro Architektoniczne Anna Falba-Alboszta
16-400 Suwałki Ul. Utrata 2C/15

LE STUDIO Pracownia Architektoniczna Edyta Lulis
16-400 Suwałki Utrata 2a/21

PRACOWNIA PROJEKTOWA Architekt Jowita Pietraszkiewicz
16-400 Suwałki ul. Noniewicza 91 pok 22

Zespół Usług Projektowych Antoni Lipiński
18-300 Zambrów ul. Wyszyńskiego 9/17

Województwo wielkopolskie

Usługi Projektowe Tomasz Cichoń
62-720 Brudzew ul. Turkowska 29a

2bprojekt Obsługa Inwestycji Budowlanych Bartosz Łakomski
63-640 Chojęcin ul. Bursztynowa 2D/1

Pracownia Projektowa Karolina Rutkowska
62-406 Ciążeń ul. Słupecka 5

Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych
64-550 Duszniki ul. Jana Pawła II 69

Firma Handlowo-Usługowa "PIAST" Hoffmann Sp.j.
62-200 Gniezno Ul. E.Orzeszkowej 41e

ARS architektura APP Sebastian Rozemberg
62-200 Gniezno ul. Bolesława Leśmiana 2

DICK BUD Sp. z o.o. Spółka komandytowa
62-200 Gniezno Ul. Wyszyńskiego 14/19

DOR–BUD Doradztwo Budowlane Bogumiła Orlikowska
62-200 Gniezno ul. Kościuszki 2/3

Tetris Budownictwo Adrian Nowak
62-200 Gniezno ul. Kopernika 21

Biuro Obsługi Budownictwa Przemysław Przybysławski
62-590 Golina ul. 1 Maja 46

Wertykon - PROJEKTY BUDOWLANE MEBLE AKCESORIA MICHAŁ SZWED
64-700 Grzępy Grzępy 27

ZUH PRO-TECH Maria Wylegała
64-810 Kaczory Ul. Nowe Osiedle 14

Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Kaliszu
62-800 Kalisz ul. Zacisze 2

KALBUD Development sp. z o.o.
62-800 Kalisz Ul. Nowy Świat 51/4

Andrzej Blaszko Projekt
62-090 Kiekrz Powstańców Wlkp. 4a

Biuro Projektów Twój Dom FUH
62-510 Konin Plac Górnika 2/10

J-CH STUDIO PROJEKTOWO-TECHNICZNE DLA BUDOWNICTWA" Stefania Chorbińska" KONIN
62-510 Konin ul. Spółdzielców 3/218

BIURO PROJEKTÓW DIAMENT ŁUKASZ SEYDA
62-510 Konin ul. Dworcowa 9/5

Przedsiębiorstwo Usługowo–Handlowe „PIRAMIDA” inż. Alina Kozica
64-120 Krzemieniewo Stary Belęcin 7

Biuro Projektów Budowlanych Anna Przytulska
64-720 Lubasz Ul. Zielona 23 A

PiL Projekt Przemysław Ligenza
89-350 Miasteczko Krajeńskie Grabionna 59a

GEOPROBUD Piotr Motała
62-050 Mosina ul. Śremska 75A

PRO-KOM-BUD
62-050 Mosina Ul. Słoneczna 29

Wojciech Fajfer WJF DEVELOPMENT
62-050 Mosina ul. Aleksandra Gierymskiego, nr 2A, lok. 7

JUKO Tomasz Leśniczak
62-330 Nekla Ul. Słowackiego 20

Gotowy.pl Sp. z o.o.
64-300 Nowy Tomyśl Przyłęk 44a

"AK LIKE" Agnieszka Kwiatkowska
62-100 Ochodza ul. Tartaczna 59

Usługi Projektowe i Nadzoru Budowlanego Zdzisław Wojtasiak
63-400 Ostrów Wielkopolski ul. Głogowska 23a

Gronbud-Projekt Agata Gronowska
62-021 Paczkowo ul. Zapłocie 18

MK Inwest Małgorzata Kula
63-642 Perzów Perzów 125
627861347 668569021

Projektowanie i Nadzory w Budownictwie Paweł Orpiszak
62-010 Pobiedziska Ul. Kaczyńska 11

AMKB Krzymień Maciej
62-010 Pobiedziska Borówko 2

ARC’STUDIO Pracownia Architektury Magdalena Lis
61-144 Poznań Na Miasteczku 12A/141

Biuro Projektów Budowlanych – Wojciech Żurczak
60-122 Poznań ul. Węglowa 1/3

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JEST
60-114 Poznań Ul. Śmiełowska 38

ARCHI ART Łukasz Małysz
62-023 Robakowo Leśna 1A/16

DIAN-PROJEKT Biuro Projektów Budowlano-Instalacyjnych Diana Wólczyńska
64-610 Rogoźno ul. Południowa 7

TEKON Tomasz Konieczka
62-305 Sokolniki Bohaterów II Wojny Światowej 19d

Usługi Budowlane Leszek Bezler
63-000 Środa Wielkopolska Ul. Bora Komorowskiego 23

Usługi Projektowe, Nadzory, Kosztorysy mgr inż. Jan Gołańczyk
62-420 Strzałkowo Daszyńskiego 10

AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA Tomasz Jankowiak
62-020 Swarzędz Ul. Wrzesińska 71

MDOM Izabela Bartoszewska Misch
62-020 Swarzędz Rynek 26

Pracownia Projektowa IGNASIAK
64-500 Szamotuły Rynek 6/8

RM Project Radosław Małyszko
64-500 Szamotuły Pl. Sienkiewicza 9

Okna, Drzwi z PCV i Aluminium oraz Usługi Projektowe
62-700 Turek Ul. Legionów Polskich 1

ARCHITEKTURA Patryk Antczak
62-700 Turek Plac Wojska Polskiego 8 (II piętro)

KONSPROJEKT Wiesława Kolenda
62-700 Turek Turkowice 46

LA MIZA architekci Izabela Młoczkowska
62-700 Turek ul. Kwiatowa 22


Project Studio Aleksandra Chojnowska
62-100 Wągrowiec Ul. Cysterska 6/13

Biuro Doradztwa Budowlanego, Biuro Rachunkowe Ewa Sobecka
64-050 Wielichowo ul. Gen. T.Kutrzeby 31

Biuro Usług Geodezyjnych i Budowlanych GEOBUD
62-230 Witkowo Ul. Gnieźnieńska 6

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA Paweł Apolinarski
64-140 Włoszakowice Powstańców Wielkopolskich 6a

INWESTOR B.N.Z.i R.I inż. Zbigniew Wleklak
64-510 Wronki Ul. Nowowiejska 50

MP PROJEKT Maciej Pospieszny
64-510 Wronki Stróżki 45c

Biuro Projektowe Mirosława Kosmala
62-300 Września Ul. Wałbrzyska 10

Biuro Usług Budowlanych S.C. Maria i Krzysztof Pawłowscy
64-360 Zbąszyń Ul. Por. Żwirki 10

Projekty hal stalowych
Projekty hal murowanych
Projekty małych hal
Projekty dużych hal
Projekty hal z dachem płaskim
Projekty hal z biurowcem
Projekty biurowców z halami
Projekty budynków biurowych usługowych
Projekty tanich hal
Projekty domów stalowych
Projekty biurowców
Projekty hal w promocji
Projekty garaży na zgłoszenie
Najtańsze projekty domów
Projekty magazynów
Projekty budynków gospodarczych na zgłoszenie























































































 
 
o nas   |   regulamin    |    kontakt
Created by LINGNET


TA STRONA UŻYWA COOKIE


X Nie pokazuj więcej
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki