Projekty Domów i Rezydencji - kontakt
 
takie niskie ceny gwarantujemy do 28 lipca
autorskie projekty Pracowni BobSTUDIO
bez marży handlowej
4000 firm prowadzi działalność w zaprojektowanych przez nas budynkach
najtańsze projekty w Polsce bez pośredników
 
 
 
 
 
od  do   

  
  

  
  
  

 
 
 
 
od  do   

  
  

 
 

 

 

 

 
ZAMÓWIENIE I ADAPTACJA PROJEKTU GOTOWEGO
Sprzedaż projektów gotowych BobSTUDIO:

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z autorami projektów gotowych BobSTUDIO.

PROJEKTY HAL STALOWYCH
www.bobhall.pl

PROJEKTY HAL TRADYCYJNYCH MUROWANYCH
www.bobstudio.eu

PROJEKTY GARAŻY
www.projektgarazu.pl

PROJEKTY DOMÓW
www.nowoczesne-projektydomow.pl

PROJEKTY BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH
www.projektbudynkugospodarczego.pl

PROJEKTY HAL TENISOWYCH
www.haletenisowe.com

PROJEKTÓW NA ZGŁOSZENIE
www.GUNBprojektydomow.pl


BobSTUDIO Pracownia Architektoniczno - Konstrukcyjna
ul. Wileńska 7e/9
31-413 KRAKÓW

ZAMÓWIENIA

  • pocztą elektroniczną
Zamówienia przez internet przyjmujemy niezależnie od godziny - 24 h na dobę.
e-mail: biuro@bobstudio.eu

  • Internet - poprzez formularz zamówieniowy
Zamówienia przez internet przyjmujemy niezależnie od godziny - 24 h na dobę.

  • telefonicznie
od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 16.00
tel.: 880 953 861

Adaptacja projektów gotowych BOBSTUDIO do działki:

Lista lokalnych Biur Projektowych, które pomogą wykonać adaptację projektu gotowego i sprawnie przygotują wszystkie dokumenty do uzyskania pozwolenia na budowę lub zgłoszenia.

Województwo dolnośląskie

ArCAD Wiktor Podgórski 59-220 Legnica Ul. Wjazdowa 3/1A

Biuro Projektowe Andrzej Jonik 59-730 Nowogrodziec Ul. Kościuszki 1/1a

Firma Projektowo-Budowlana VENED Piotr Józefczyk 58-260 Bielawa Wojska Polskiego 34A

DERBY Biuro Projektów Karolina Chlastawa 59-700 Bolesławiec ul. Okrzei 7

Fundament Piotr Żurowski 59-700 Bolesławiec Ul. Niepodległości 19

ARCHI-MED Agnieszka Tchorowska 59-700 Bolesławiec Ul. Mickiewicza 12/3

PRACOWANIA PROJEKTOWA ARCHIDEA sp. z o.o. 59-700 Bolesławiec ul. Ogrodowa 6/106

Biuro Usług Inżynierskich Paweł Ślęzak 57-500 Bystrzyca Kłodzka Ul. Asnyka 5

Plum Boom Architekci Piotr Buczak 58-200 Dzierżoniów ul. Pocztowa 15/1

Autorska Pracownia Projektowa PROMA-BUD Adam Mordarski 67-200 Głogów Grodzka 4

MKT PROJEKT 67-200 Głogów ul. Słodowa 8

INVEST PROJEKT Aleksandra Chacińska 59-620 Gryfów Śląski Ubocze 300 (III piętro)

Usługi w Budownictwie - Bogdan Rutkowski 58-560 Jelenia Góra Ul. Tadeusza Brezy 5

HomeARCH Pracownia Projektowa Michał Urbański 58-500 Jelenia Góra Złotnicza 2/3

Biuro Projektowe FORUM-PROJEKT Ireneusz Piechocki 58-500 Jelenia Góra ul. Mickiewicza 22/1

INVESTA PATRYCJA MOKRZYCKA 58-500 Jelenia Góra ul. Sopocka 12/2

WIPAR Ilona Ligas 55-065 Jordanów Śląski Kręta 3

SDOM Sp. z o.o. 55-002 Kamieniec Wrocławski ul. Wrocławska 98/3

ECOTEQ I. Bors, R. Flis sp. j. 55-093 Kiełczów ul. Wrocławska 69/8

Pracownia Urbanistyczno - Architektoniczna Małgorzata Malinowska 57-300 Kłodzko Ul. Okrzei 7

Buduj Dobry Dom Anna Nikodem 56-400 Krzeczyn Krzeczyn 82F

Zakład Budowlany Czadrów-Ciejak 58-405 Krzeszów Czadrów 121

GreenCenter Group Tomasz Pieróg 59-216 Kunice Czarna 20

Projektowanie i Nadzór w Budownictwie mgr inż. Jarosław Mikołajczyk 59-216 Kunice Pątnów Legnicki 10a

Architekt Marta Boangiu 59-220 Legnica ul. Anielewicza 3/4

Biuro Projektowe KS PROJEKT Katarzyna Sawicz 59-220 Legnica ul. Kossak 3A

MAGENTA ARCHITEKCI Aleksandra Gałecka 59-220 Legnica pl. Słowiański 1 lok. 528

Europejski Bank Danych EDB Ewa i Jan Adamkiewicz s.c. 59-800 Lubań Śląski Ul. Kazimierza Wielkiego 11

Zespół Projektowy Robert Olechnowski 59-300 Lubin Składowice 7R

Pracownia Projektowa DOMUM mgr inż. Jacek Baliński 58-124 Marcinowice Mysłaków 68i

ARCHILUPUS Sp. z o.o. 55-095 Mirków ul. Wschodnia 11

APPKrystyniak Sp. z o.o. 55-120 Oborniki Śląskie ul. Wrocławska 4/7

M.Four-Dom Maciej Morawski 55-120 Oborniki Śląskie ul. Sikorskiego 30

Biuro Projektowe Ratajgroup Małgorzata Rataj 56-400 Oleśnica Ul. Fabryczna 2

KRYSBUD Krzysztof Zawodnik 56-400 Oleśnica Ul. T. Rejtana 20

Usługi Geodezyjne Leszek Kaczkowski 56-400 Oleśnica Boguszyce 126

Arch-Line Pracownia Projektowa Arch.Zbigniew Mickiewicz 59-830 Olszyna Legnicka 82 B

Etka-Projekt 55-200 Oława Ul. Bolesława Chrobrego 17/3

M Kwadrat Małgorzata Matkowska 55-200 Oława ul. Łagodna 15/25

BONITAS Juliusz Bończak 59-216 Pątnów Legnicki ul. Pawia 4

Studio H2O Usługi Inżynierskie Elżbieta Korniak 59-720 Raciborowice Górne Tomaszów Bolesławiecki 132A

Florsanit Sp.z.o.o. 55-011 Siechnice ul. Piłsudskiego 18/5

investHOME Biuro Inżynierskie Janusz Cecot 55-050 Sobótka ul. Poprzeczna 5

Projektowanie i Nadzór Inwestycji Budowlanych Michał Gancarczyk 59-726 Świętoszów ul. Koszarowa 33

Biuro Projektów i Wycen Nieruchomości Dariusz Biernat 56-500 Syców Ul. Ks. Rudy 3

KingDom Usługi Projektowe 55-100 Trzebnica Ul. Św. Jadwigii 7

KORKOP Z.H.U. 55-100 Trzebnica Ul. Chopina 8

Zakład Usług Projektowych Alicja Backer 55-100 Trzebnica Ul. Świętej Jadwigi 21

ABIMAT Piotr Potyrała 56-416 Twardogóra ul. Leśna 31A

Biuro Usług Projektowych i Obsługi Inwestycji Ryszard Gąsior 56-416 Twardogóra Wołodyjowskiego 4

KT CONSULTING TOMASZ KULIŃSKI 58-303 Wałbrzych ul. Hutnicza 6

Pracownia Projektowa KONSTRUKTOR Piotr Rajca 58-309 Wałbrzych Ul. Broniewskiego 1B

Adam Froń Usługi w budownictwie 59-550 Wojcieszów ul. Kościelna 33

Biuro Projektowo-Geodezyjne LEMAR-INWAR s.c. M. Leszkowicz i J. Lipiński 56-100 Wołów Ul. Browarna 5

Szymon Czerniawski ARCHIDOM 56-100 Wołów ul. Ścinawska 24, I piętro

INŻ-PROJEKT Kornel Szatkowski 56-100 Wołów Uskorz Wielki 10

Pracownia Projektowa Janusz Kupczyński 56-100 Wołów plac Szkolny 1

"M. KULCZAK" AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA KULCZAK MAŁGORZATA 52-315 Wrocław ul. Kobierzycka 10

Biuro Inżynierskie Mistrz i Małgorzata Wojciechowska 54-115 Wrocław ul. Bukowa 8 a

KMprojekty Marcin Magiera 51-219 Wrocław ul. Orna 10

MD PROJEKT & KONSULTING SP.Z O.O. 52-234 Wrocław ul. Klasztorna 35/2

Trudzia sp. z o.o. 53-015 Wrocław Al. Karkonoska 45

Pracownia Projektowa MIERNIK Agata Miernik 57-200 Ząbkowice Śląskie ul. Ziębicka 27

DOMY NA WSI Urszula Warzecha 55-106 Zawonia Tarnowiec 48

Architekto Pracownia Projektowa 57-220 Ziębice Ul. Wąska 15/17

USŁUGI PROJEKTOWE I INWESTYCYJNE Piotr Kowalczyk 57-220 Ziębice ul. Dębowa 5

Województwo kujawsko-pomorskie

INWESTPROJEKT Autorskie Biuro Projektów Budownictwa i Usług 87-100 Toruń Ul. Kościuszki 41/47

Biuro Projektów i Adaptacji Małgorzata Zwierzykowska 87-700 Aleksandrów Kujawski ul. Zacisze 14

Kujawskie Centrum Obsługi Inwestycji i Nieruchomości Sławomir Zajączkowski 87-700 Aleksandrów Kujawski Ul. Słowackiego 28 A

Projektowanie i Doradztwo Budowlane PROJTECH Sławomir Marcińczyk 87-700 Aleksandrów Kujawski ul. Wojska Polskiego 12 B/1

Biuro projektowe TSM Marta Turowska 86-005 Białe Błota ul. Stokrotki Polnej 20

Biuro Usług Technicznych DAKO s.c. Danuta Konieczny i Marek Konieczny 86-005 Białe Błota ul. Betonowa 1, II piętro, pok. 222

Projektowanie i Nadzór Budowlany, Kosztorysowanie Zbigniew Wesołowski 87-300 Brodnica Ul. Łazienna 29

Wojciech Graczyk Projektowanie, Kosztorysowanie, Nadzory Budowlane i Usługi Pośrednictwa Finansowego
87-300 Brodnica Ul. Wiejska 12

PHU BARTOSZ PESTA PROJEKTOWANIE BUDOWLANE 87-300 Brodnica ul. Wybickiego 19/57

PRESTO Maciej Betlejewski 87-300 Brodnica ul. Kamionka 7

PROINWESTBUD Janusz Michalik 86-061 Brzoza Ul. Łabiszyńska 10

INWESTYCYJNY NADZÓR W BUDOWNICTWIE WIESŁAW PERLIK 85-027 Bydgoszcz Ul. Jagiellońska 109/12

Biuro Usług Technicznych DAKO s.c. Danuta Konieczny i Marek Konieczny 85-435 Bydgoszcz ul. Kutrowa 8

Biuro Obsługi Inwestycji Łukasz Liberacki 85-303 Bydgoszcz ul. Piękna 15/4

Konst-bud Michał Ratajczak 85-358 Bydgoszcz ul. Nakielska 88

PRACOWNIA PROJEKTOWA „MAGPROJEKT” MAGDALENA GAZECKA 85-435 Bydgoszcz ul. Kutrowa 8

Twoj Projekt Kamila Dereszewska 85-004 Bydgoszcz Plac Wolności 1/1a

AB PROJEKT Bajor Anna 86-005 Ciele Wiosenna 9

Projektowanie i Nadzory Budowlane Kamil Maciejewski 87-400 Golub-Dobrzyń Wojska Polskiego 1A

JM Madej Janusz 86-300 Grudziądz ul. Stara 20/3

Firma ART Artur Kamiński 86-300 Grudziądz Ul. Wiejska 26

Terenowy Zespół Usług Projektowych Katarzyna GOLCZYK-LEŚNIEWICZ 86-300 Grudziądz ul. Bema 39

BUDTRANS Usługi Budowlane, Sprzęt Geodezyjny 88-100 Inowrocław Ul. Studzienna 12/14

Projektowanie i Nadzór Budowlany Waldemar Włódarek 88-100 Inowrocław ul. Bolesława Chrobrego 45

"AKA"ARCHITECTS Pracownia Architektoniczna Krzysztof Tuszyński 88-110 Jacewo Świerkowa 9

Usługi Projektowe Piotr Jagielski 86-010 Koronowo Ul. Paderewskiego 15

ARCHIPAT Łukasz Blonkowski 87-410 Kowalewo Pomorskie Borówno 11G

PROJEKTOWANIE I NADZÓR BUDOWLANY Grzegorz Ziemiński 87-600 Lipno Ul. Żeromskiego 24d

Pracownia Projektowa Elżbieta Jakóbczak 87-600 Lipno Złotopole 68a

GEOPRESTIGE sp. z o.o. 88-300 Mogilno Ul. Moniuszki 1

Firma Usługowa Dawid Krupiński 89-100 Nakło n. Notecią ul. Armii Krajowej 15

BIURO PROJEKTÓW I INWESTYCJI BUDOWLANYCH Jagodziński PROJEKT 87-213 Ryńsk Ul. Cisowa 2

P. W. INVEST Piotr Kamiński 87-500 Rypin Warszawska 43/6

K-BUD Projektowanie Nadzór Doradztwo Krzysztof Kabaciński 89-400 Sępólno Krajeńskie Sikorz 68

IDEA Pracownia Architektoniczna Paulina Sądej 87-133 Skłudzewo Skłudzewo 10a

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SG PROFESSIONAL STUDIO Edyta Nowicka-Guz 86-100 Świecie Ul. Ciepła 4

Budomex, Zakład Projektowania i Wykonawstwa Inwestycyjnego Antoni Kolano
86-100 Świecie N/Wisłą ul. Wodna 1b

Biuro Budowlane Jakset Jolanta Wróblewska
89-200 Szubin Ul. M. Konopnickiej 30/2

THERMOPROJEKT Projekty Inwestycji Budowlanych Jacek Winogrodzki
87-100 Toruń Ul. Pigwowa 6

FABRYKA KRESEK SP. Z O.O.
87-100 Toruń Skłodowskiej-Curie 41A, lok 103

Karbud-Projekt Ewa Karpa
87-100 Toruń Ul. Długa 25/39
MAJ-BUD Magdalena Majewska
87-100 Toruń Wielki Rów 40B pok.112
Pracownia Projektowa SDProjekt Sławomir Długosz
87-100 Toruń ul. Polna 7B/17

Architekt Wojciech Tomaszewicz
89-500 Tuchola ul. Wiejska 2

Biuro projektów, nadzorów i obsługi inwestycji budowlanych BYTNAR BUDOWNICTWO Piotr Bytnar
87-200 Wąbrzeźno Pułaskiego 2/6

Projektowanie i Nadzór Budowlany Gabriela Bąbińska 87-800 Włocławek Ul. Chmielna 22a/1

Biuro Projektowe Pro-Inwest Artur Płoszaj 87-800 Włocławek Ul. Piaski 9/7

CLIP KAMIL SKIBICKI 87-800 Włocławek Okrzei 74b/5

Max Poland Spółka z o.o. 87-800 Włocławek Ul. Strzelecka 2a

RS Projekt Robert Szafrański 87-800 Włocławek ul. Pocztowa 14

PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE "JPH" Janusz Hajost 88-400 Żnin Ul. Potockiego 2

Województwo lubuskie

Projektowanie i Nadzory Budowlane Maria Mazurek 66-400 Gorzów Wielkopolski Ul. Czereśniowa 6 p.414

"Architecture & Radny" Pracownia Projektowo - usługowa Bogdan Radny 66-110 Babimost ul. Marsz. J.Piłsudskiego 83

PW Przemysław Różycki 67-115 Bytom Odrzański Osiedle Piastowskie 7A/11

Biuro Projektowe PROBUD Grażyna Lokś 66-400 Gorzów Wielkopolski ul. Starzyńskiego 1/II/3

Pracownia Projektowa ALFA mgr inż. arch Afanasik Agnieszka 66-400 Gorzów Wielkopolski Ul. Dowbora-Muśnickiego 21

Projektowanie Budowlane RZUP Jacek Kasierski 66-400 Gorzów Wielkopolski Ul. Jagiellończyka 17/3

Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowe Wojciech Helak 66-400 Gorzów Wlkp. Żelazna 20/8

Pracownia Projektowa Tomasz Makowski 66-620 Gubin ul. Wojska Polskiego 8b

POL-BUD Tomasz Kochański 66-218 Lubrza Romanówek 6

Biuro Usług Inżyniersko-Konsultingowych Consult-Projekt Piotr Rogala 66-300 Międzyrzecz Ul. Łąkowa 29

Pracownia Architektoniczna arch. Aleksander Hak 66-300 Międzyrzecz ul. Mieszka I 11/6A

SERAFIŃSCY sp. z o.o. 67-100 Nowa Sól ul. Portowa 4

AJ PROJEKT Agnieszka Jasińska 66-460 Nowiny Wielkie ul. Kwiatowa 4

Autorska Pracownia Projektowa Anna Sienkiewicz 69-100 Słubice ul. Piska 4

Architektura Małgorzata Błauciak 69-200 Sulęcin Ostrów 35

Projekt i Nadzór Budowlany Daniel Sznajder 68-100 Żagań ul. Przyjaciół Żołnierza 51A

PROJEKT-BUD Andrzej Wesoły 68-200 Żary Ul. Podchorążych 39

Tomasz Słowiński - Projektowanie 68-200 Żary ul. Zawiszy Czarnego 13 lok. 58

FORUM Biuro Usługowo-Handlowe 65-056 Zielona Góra Pl. J.Matejki 34/2

"Architecture & Radny" Pracownia Projektowo - usługowa Bogdan Radny 65-119 Zielona Góra ul. Sulechowska 4a, pok.505

CadPro Sebastian Kołodziej Biuro Projektów i Ekspertyz Budownictwa 65-775 Zielona Góra Ul. Zacisze 17 pok.206

LCT Projekt Przemysław Błoch 65-705 Zielona Góra Naftowa 4 pok. 4

MM-PROJTIK Małgorzata i Maciej Górniak s.c. 65-204 Zielona Góra ul. Piaskowa 1/9

Pracownia Projektowa FORMAT Michał Sandecki 65-012 Zielona Góra ul. A. Czekanowskiego 17

Pracownia Projektowa Krawczyk Ryszard 65-012 Zielona Góra ul. Królewny Śnieżki 13

Województwo lubelskie
P.H.U. MS PROJEKT - Usługi Projektowe Ilona Fijołek Mituła
23-100 Bychawa Ul. M. Rataja 6

ARTUBA Katarzyna Osina
20-380 Lublin ul. Głuska 86 lok. 1

Zespół Usług Projektowych w Bełżycach Biuro Konstrukcyjno-Budowlane
24-200 Bełżyce Ul. Fabryczna 2B piętro 6

ARCH­-NOW Tomasz Nowicki
24-200 Bełżyce ul. Zielona 1

Teresa Jaśkiewicz Biuro Usług Projektowych Art-Side
24-200 Bełżyce Cuple 15a

DK PROJEKT SP. J. DOROSZ KOPYTIUK
21-500 Biała Podlaska ul. Narutowicza 47C

Biuro Projektowo-Kosztorysowe TeDe Piotr Droździel
23-400 Biłgoraj Moniuszki 139D
BUD-PREMIUM Waldemar Lejbt
23-400 Biłgoraj ul. Widok 4
DJ Projekt Sp. z o.o.
23-400 Biłgoraj Ul. Monte Cassino 7

Usługi Projektowe Jarosław Polański
23-400 Biłgoraj Kolonia Sól 93D

STORHUS SP. z o.o.
23-100 Bychawa Wola Gałęzowska 20

Studio Projektowe NAFF Grzegorz Nafalski
22-100 Chełm Ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 13

PROJ-BUD Dorota Rybaczuk
22-100 Chełm ul. Wolności 7/64

"ONE-WAY" Marian Guz
22-100 Chełm Plac Niepodległości 1 lok. 312

EM-PROJEKT Emil Hołysz
22-105 Chełm ul. Storczykowa 27

MARSZYM Sp. z o.o.
22-100 Chełm ul. Obłońska 3/2

Tartak i Produkcja Folii s.c., Teresa Sapuła, Krzysztof Sapuła
21-070 Cyców Głębokie 10A

P.H.U. WIMAR Henryk Lipiec
08-530 Dęblin Ul. Okólna 57

Biuro Projektowe NOE mgr inż. Mateusz Wernio
21-302 Kąkolewnica Lubelska 29b
Eco-Dom
21-150 Kock Hugo Kołłątaja 8
Geo-Projekt Invest sp.z o.o.
23-200 Kraśnik ul. Urzędowska 139

Biuro Inżynierskie Projektowo-Usługowe Krzysztof Grabiec
22-300 Krasnystaw Sobieskiego 19A

Biuro Inżynierskie Projektowo-Usługowe Krzysztof Grabiec
22-300 Krasnystaw Ul. Chopina 24

Biuro Projektowe mgr inż. arch. Łukasz Rudzki
22-300 Krasnystaw Okrzei 29/6l

Biuro Projektowe mgr inż. arch. Łukasz Rudzki
22-300 Krasnystaw Niemienice Kolonia 20A

Pracownia Projektowa i Nadzory mgr inż. Piotr Treczyński
22-300 Krasnystaw ul. Okrzei 15/2

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARCHIKON Sylwester Matyjaszczyk
21-100 Lubartów Ul. Rynek II 8

Biuro Usług Projektowych SZKIC Paweł Krasa
21-100 Lubartów ul. Powstańców Warszawy 77/34

Katarzyna Zalewska Projekty
21-100 Lubartów ul. Aleje Zwycięstwa 74B

MMM Michał Żmurek
21-100 Lubartów Lubelska 38

PHU OZON Henryka Ozon
21-100 Lubartów Ul. Partyzancka 9

Pracownia Projektowa Paweł Ligęza
21-100 Lubartów ul. Lubelska 36B/43

PIE-MONT Firma Projektowo-Usługowa Piotr Balmas
20-079 Lublin Ul. Chmielna 2A

Pracownia Projektowa Marek Szorek
20-151 Lublin Ul. Stefczyka 30/34

ARCHOUSE Sp.z o.o.
20-150 Lublin ul. Bursaki 19 pok. 47

Autorska Pracowania Architektury i Urbanistyki architekt Bartosz Żułtak
20-243 Lublin ul. Leśna 4/14

Damian Kosior Pracownia Projektowa
20-078 Lublin ul. 3-go Maja 18/8

DOMOprojekt Biuro Projektowe Łukasz Wysokiński
20-092 Lublin ul. Obywatelska 9/36

Pracownia Projektowa Renata Syta
20-258 Lublin Sobianowice 73c

Przedsiębiorstwo BUDWENT Sp. z o.o.
20-454 Lublin Ul. Staffa 16

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Joanna Łuc
20-010 Lublin ul. Graniczna 4/3

Usługi projektowe Zofia Nadulska
20-817 Lublin ul. Gen. Bolesława Ducha 26 A

Zakład Usług Projektowych
20-150 Lublin ul. Bursaki 19

TEKTUM Pracownia Projektowa
21-010 Łęczna ul. Tulipanowa 5

KOALA Biuro Projektowe mgr inż. Paweł Wereski
21-010 Łęczna ul. Staszica 11/63

Kowalscy Pracownia Sp. z o.o.
21-010 Łęczna ul. Średnia 3

Usługi Budowlane Biuro Projektowe mgr inż. Robert Szafran
21-010 Łęczna os. Kolonia Trębaczów 199

Projektowanie i Wykonastwo Budowlane Tracz Grzegorz
21-400 Łuków Ojców Pijarów 5

ARCHIPROJECT Paweł Sulej Usługi Projektowe i Wykonawstwo Budowlane
21-400 Łuków Żdżary 2A

PRACOWNIA PROJEKTOWA PARCELA Maria Kurowska
21-400 Łuków Ul. Dmocha 24

Usługi Inżynieryjne, kierowanie robotami budowlanymi, nadzory i projektowanie Michał Wołoszynek
23-310 Modliborzyce Kolonia Zamek 30

Zakład Usług Projektowych Jan Adamek
21-002 Panieńszczyzna ul. Motylowa 10

Inwest-System Izdebski Zbigniew
21-200 Parczew Harcerska 63

Biuro Usług Projektowo-Budowlanych PROJ-BUD Rafał Adamek
21-050 Piaski Krasickiego 38

DOM-JAR Pracownia Projektowa Jarosław Gasiński
24-320 Poniatowa ul. Kraczewicka 138

EMSTUDIO BIURO USŁUG PROJEKTOWO-BUDOWLANYCH Emil Ścibior
24-320 Poniatowa Różana 5l

Pracownia Projektowa BDB Projekt Elżbieta Kaca-Chabros
24-100 Puławy Ul. PCK 9/1

PORTAL Projekty Budowlane Sebastian Jaromin
24-100 Puławy ul. Zielona 19 lok. 0.8.6 III p.

PROJEKTOWANIE W BUDOWNICTWIE Stefanowicz Paweł
24-100 Puławy Ul. Centralna 3 p 1

USŁUGI BUDOWLANE Ryszard Dmitroca
22-600 Rogóźno Ul. Wyzwolenia 56

ATEBO Biuro Projektowe Tomasz Łyda
23-420 Tarnogród Luchów Górny 32

Architekt Tomasz Matej
22-600 Tomaszów Lubelski ul. Lwowska 17

Projektowanie i Nadzór mgr inż. Robert Kuryś
22-200 Włodawa Ul. Mickiewicza 7A

Biuro Projektowe PROJ-BUD Robert Skrętuła
22-400 Zamość Ul. Partyzantów 94
BUDPOLPROJEKT the Architecture Centre Paweł Miszczuk
22-400 Zamość Ul. Przemysłowa 21/11
Pracownia Architektoniczna Aneta Szałata - Zając
22-400 Zamość Sitaniec 82 b

Województwo łódzkie
MBM PROJEKTOWANIE Marcin Matuszkiewicz
95-070 Aleksandrów Łódzki Nowe Krasnodęby 14

NOEMI Emilia Nowaczyk
95-060 Brzeziny Ul. Sienkiewicza 9

WJ-PROJEKT sp. z o. o.
95-060 Brzeziny Ul. Sienkiewicza 9
Pracownia Projektowo-Usługowa PLANBUD arch. Małgorzata Kujawa
99-300 Kutno Ul. Władysława Jagiełły 1 lok. 21
Pracownia Projektowa Bogumiła Olszewska
91-224 Łódź Ul. Aleksandrowska 110/6

ARTTI – Katarzyna Titz
91-615 Łódź ul. Uzdrowiskowa 21/23l

P.H.U.BUDOMEX Stanisław Keller
93-219 Łódź Ul. Tatrzańska 21 A

Mateusz Lachowicz Projektowanie Budowlane
99-400 Łowicz Os. Kostka 1

Architekt Kowalski Biuro Projektów Michał Kowalski
95-200 Pabianice ul. Grobelna 7 pok. 303

Soltom Tomasz Lipiński
95-200 Pabianice 20 stycznia 58/19

PRO BUD USŁUGI PROJEKTOWO-BUDOWLANE PIOTR ŁYSIK
97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Bugajska 16/20/8

Zakład Usług Budowlanych JAKBUD
97-300 Piotrków Trybunalski Ul. Migdałowa 5

Biuro Projektowo-Inwestycyjne OMEGA Dariusz Kucharczyk
97-500 Radomsko Sucharskiego 353

ROBI SYSTEM Biuro techniczno-handlowe ROBERT DRZAZGA
97-500 Radomsko ul. Konarskiego 13

Biuro Projektowe KRESKA-Michał Majewski
96-200 Rawa Mazowiecka Ul. Mickiewicza 13

Usługi Projektowo Kosztorysowe Teresa Michalska
96-200 Rawa Mazowiecka Ul. Tulipanowa 4

Mikina Projekt Mariusz Mikina
96-200 Rawa Mazowiecka ul. Stefana Batorego 11/12

Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych "GEODETA"
95-030 Rzgów Ul. Pabianicka 12

Zespół Usług Projektowych - Skierniewice
96-100 Skierniewice Ul. Jagiellońska 6/7G

AMS Architektura Maciej Skorupski
96-100 Skierniewice Ul. Mszczonowska 28A/4

TM-BUD Projektowanie Usługi Inwestycyjne Tomasz Kucharski
97-420 Szczerców ul. Św. Floriana 18

BIN-BUD Projekt
95-080 Tuszyn Plac Reymonta 3

PUH BUD-EX Bogumił Skorupski
95-080 Tuszyn ul. Parkowa 3

PROJEKTY BUDOWLANE I NADZORY Zbigniew Raźniewski
98-220 Tymienice Szmaragdowa 20

ZNB INBUD Piotr Woszczyk
98-300 Wieluń os. Kard S.Wyszyńskiego 30a

ARSBUD Anna Myśkiewicz
98-220 Zduńska Wola ul. Zielona 22 lok. 2

Biuro Projektowe Ewa Kaźmierska
97-425 Zelów Ul. Chrobrego 3

B-ARCHITEKTURA Studio Projektowe Barbara Andrzejczak
95-100 Zgierz ul. 1-go maja 39


Województwo małopolskie


Biuro Projektów Fasada Andrzej Moroński
32-700 Bochnia Ul. Biała 20

Biuro Nieruchomości Stanisław Spytek
32-410 Dobczyce Ul. Rynek 37

Izokrak 2000 Kraków Krzysztof Pindur
30-705 Kraków Osiedle Niepodległości 3A/2A

BIUROPROJEKT Pracownia Architektoniczna, arch. Piotr Czuba
32-050 Skawina Ul. Kazimierza Wielkiego 8

Zakład Inżynierski Marian Łukasik
32-020 Wieliczka Ul. Kilińskiego 15

Biuro Projektowe ArKon Łukasz Matlęga
32-731 Żegocina Żegocina 246/5

PROJEKT20 Łukasz Kulawik
32-566 Alwernia Os. Chemików 7

Pracownia Projektowa Łukasz Wcisło
34-120 Andrychów Ul. Wyzwolenia 40

Biuro Usług Projektowych LM Projekt Łukasz Młynarczyk
34-120 Andrychów ul. Rynek 21

ARCHADIA Łukasz Sordyl
34-120 Andrychów ul. Konstytucji 3 Maja 31

MajorBud Centrum Budowlane
34-120 Andrychów Krakowska 136

Mirpol Franczyk Mirosław
32-087 Bibice Ul. Graniczna 85

MIRPOL Sp. z o.o. Sp komandytowa
32-087 Bibice ul. Graniczna 85

ARCHIDOM Biuro Projektów K. Maj-Majewska, J. Jagielska-Norek. J. Mida Sp.j
32-700 Bochnia ul. Kościuszki 11

Archi Projekt Biuro Projektowe M. Głód D. Kozak
32-700 Bochnia Ul. Kazimierza Wielkiego 11

Archi-Detal Janusz Kukla
32-700 Bochnia Kraszewskiego 9

P.P.U.H. ARCH-TECH Józef Cupał
32-700 Bochnia Ul. Bracka 6

"ARCHI-KON"Biuro Usług Projektowych Mariusz Multan
32-700 Bochnia Ul. Gen.Waleriana Czumy 3/9
ARCHITAL Rafał Stabrawa
32-700 Bochnia Ul. Świętego Urbana 49
ARCH ESTATE Anna Lemańczyk
32-700 Bochnia Ul. Jana Matejki 18

Construction Grupa Projektowa Artur Stawiarz
32-700 Bochnia Kurów 166

KB Biuro Projektów Krzysztof Bodurka
32-700 Bochnia Ul. Proszowska 69

MS PROJEKTOWNIA BIURO ARCHITEKTONICZNE MAGDALENA SUŁEK - LIWOCH
32-700 Bochnia ul. Różana 13/3

Firma Usługowo Handlowa BP-PROJEKT
32-800 Brzesko Pl. K. Wielkiego 8

Projektowanie i Nadzory Budowlane-inż. Janusz Baran
32-620 Brzeszcze Ul. Wspólna 46

Architektura mgr inż. arch. Barbara Stolarz
32-700 Brzeźnica Brzeźnica 371

Pracownia Projektowa Jarosław Żmuda
34-114 Brzeźnica Ul. Krakowska 174

F.H.U. NATALIA inż. Jacek Gębala
32-500 Chrzanów ul. Sikorskiego 1 (pawilony)

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Projektowe „TEKKA” Tadeusz Kanownik
32-860 Czchów ul. Zapotocze 34

Biuro Projektów i Nadzór Budowlany mgr inż. Paweł Bieś
33-200 Dąbrowa Tarnowska Ul. Kopernika 67

Biuro Projektowo - Kosztorysowe Piotr Nowak
33-200 Dąbrowa Tarnowska Fryderyka Chopina 3

Projektowanie i Nadzór Budowlany Andrzej Kita
33-200 Dąbrowa Tarnowska Ul. Berka Joselewicza 1l

Pracownia Projektowa
32-410 Dobczyce Ul. Kilińskiego 69

EFEKT Biuro Nieruchomości Katarzyna Sokół
32-010 Dojazdów Pogodna 28l

Grzegorz Serafin Projektowe Usługi Budowlane
38-303 Dominikowice Dominikowice 22

F.H.U JANCZYŃSKI Wojciech Janczyński
32-031 Gaj ul. Widokowa 16

DS Projekt Dorota Samek
32-420 Gdów ul. Bocheńska 366A

Kopuła+ Magdalena Paduch
32-420 Gdów Marszowice 271

NDom Dokumentacja Budowlana Michał Ciężarek
32-420 Gdów Fałkowice 88

Piotr Dziobek Pracownia Architektoniczno-Konstrukcyjna "DB Studio-Projekt"
32-420 Gdów Gdów 79

HONKOWICZ ANNA Agencja Projektowo - Handlowa "PRO-AR"
38-300 Gorlice Ropica Polska 560

STYGAR Kompleksowe Przygotowanie i Prowadzenie Inwestycji Budowlanych
38-300 Gorlice Ul. 11 Listopada 39

ROMAN WILK Usługi projektowo-kosztorysowe
38-300 Gorlice Kościuszki 103c

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Łukasz Helizon
33-180 Gromnik Chojnik 181

REMAR Renata Krzysztoń
33-330 Grybów Biała Niżna 781

Pracownia Projektowa LAZUR
33-330 Grybów Kolejowa 3

REMAR Renata Krzysztoń
33-330 Grybów Biała Niżna 1 bud. SZPU

DOMEDIA STUDIO ANNA PIĄTEK
32-126 Igołomia Igołomia 248

Dla Inwestycji Sp. z o.o.
33-131 Ilkowice Złota Góra 36

Ard-geo Usługi Geodezyjno-Projektowe
32-095 Iwanowice Ul. Ojcowska 99

GREG-BUD" Projektowanie, Nadzorowanie, Usługi budowlane Grzegorz Gryz
32-861 Iwkowa Iwkowa 455

Usługi Projektowo-Kosztorysowe Nadzory Budów Stanisław Piechowicz
32-861 Iwkowa Iwkowa 15

Usługi Projektowe "KasBau" mgr inż. Robert Kasprzak
34-480 Jabłonka Wilsona 30

PRACOWNIA PROJEKTOWA Iwona Gajda
32-353 Jangrot Krakowska 88

Architektoniczna Pracownia Projektowa
34-130 Kalwaria Zebrzydowska Brody 550

toarchitekci s.c.
34-130 Kalwaria Zebrzydowska Brody 550A

Architraw Małgorzata Brańka-Stefańska
32-545 Karniowice Dulowa, ul.Tenczyńska 5

SIOUX Rafał Handzlik
32-650 Kęty Ul. Partyzantów 51

Aprojekt STUDIO Mariusz Grzybek
30-011 Kraków ul. Wrocławska 37a, lok. 314

DMC Marek Czowicki
31-979 Kraków Ul. Klasztorna 9c

Tomasz Figlarski Architekt
30-698 Kraków Myślenicka 147

Architects Service
30-075 Kraków Racławicka 1/6

e3architekci sp. z o.o.
30-809 Kraków ul. Ks.P.Ściegiennego 70/13

F.H.U. STUDIO_INSIDE IWONA SADOWSKA
31-147 Kraków ul. Długa 5/7

Firma Projektowo-Budowlana "Hejnar" Małgorzata Hejnar
31-471 Kraków Artura Malawskiego 58

Grupa 4C Sp. z o.o.
30-212 Kraków Ul. Królowej Jadwigi 139
LOQm Ludmiła Olszowska
31-234 Kraków Ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 104
M2 INVEST PAWEŁ MARCINKOWSKI
31-619 Kraków Ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/2

Monika Kwas-Młynarczyk ARCHIDETAL Pracownia Architektury
31-264 Kraków Kaczorówka 27

OA Studio Łukasz Ostrowiecki
31-311 Kraków Murarska 19/6U

Studio Koncept Agata Kaczmarczyk
31-826 Kraków Złotej Jesieni 6/36

Zuma Jakub Dyrka Spółka Jawna
31-834 Kraków Os. Jagiellońskie 19 lok.4

NL PROJEKT IWONA KRAKOWSKA
32-722 KRÓLÓWKA KRÓLÓWKA 496

MPROJEKT BIURO PROJEKTÓW -KIEROWNIK BUDOWY mgr inż. MACIEJ PLEWA
34-450 Krościenko nad Dunajcem Ul. Jagiellońska 95

92|architektura Ewa Pałka
34-450 Krośnica Nowotarska 53

Usługi Projektowe Krzysztof Grzebyk
33-380 Krynica-Zdrój Ul. Czarny Potok 27/15

Usługi Projektowo-budowlane PROKOW Rafał Kowalski
32-060 Kryspinów ul. Cichy Kącik 3

Pracownia Projektowo-Usługowa DOM Maciej Matysik
32-065 Krzeszowice Ul. Grunwaldzka 12

Studio Lartus Jerzy M.Wróblewski
32-065 Krzeszowice ul. Legionów Polskich 7A
K-system Krzysztof Kowalczyk
32-065 Krzeszowice ul. Bandurskiego 5
ARCH VR STUDIO Mariusz Burda
32-445 Krzyszkowice Krzyszkowice 363
Usługi Projektowe i Nadzory RAPITOGRAF Stanisław Zenon Puła
33-206 Luszowice Ul. Mielecka 13

Biuro Projektów KONSTRUKTOR s.c.
33-390 Łącko Łącko 277

Biuro Projektowe PROJ-BUD Renata Poparda-Dąbrowska
33-390 Łącko Łącko 770

Marcin Wilk INŻYNIERIA
32-744 Łapczyca Gierczyce 58A

B.P.I. B-Project Barbara Mandryk
32-020 Łazany Łazany 280
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG INWESTYCYJNYCH inż. ANDRZEJ SZEGDA
33-131 Łęg Tarnowski ul. Dolna 47A
Usługi Inżynierskie Duda mgr inż. ANNA DUDA
32-200 Miechów ul. Sienkiewicza 25, p.20

M&S KONAREX INWESTMENT
32-031 Mogilany Ul. Świątnicka 25 A

AM2 BIURO ARCHITEKTONICZNE Anna Małota
32-031 Mogilany Buków 206

GEOPOS Biuro Geodezyjne
32-400 Myślenice Jawornik 575

Usługi Projektowe Andrzej Jędrzejczyk
33-335 Nawojowa ul. Krynicka 98

"Struktura" Projektowanie Architektoniczne
32-005 Niepołomice Ul. Wrzosowa 2a

SSBUD s.c. Sebastian Ścisło, Sylwester Skoczek
32-005 Niepołomice Rynek 13A

STUDIO PROJEKTOWE NATALIA WESOŁOWSKA-KRUPA
32-005 Niepołomice ul. Smutna 7

IXO DOM AGNIESZKA CHOLEWA-JUSZCZYK
32-065 Nowa Góra Rynek 17

Biuro Obsługi Budownictwa - Potoczny Krzysztof
32-651 Nowa Wieś Ul. Oświęcimska 80

Pracownia Projektowa Bogusław Mróz
33-300 Nowy Sącz Kraszewskiego 6 - II piętro/206

my, studio Łukasz Żabski
32-720 Nowy Wiśnicz Rynek 26

O.L.D. Design Biuro Projektowe Patrycja Stary
32-722 Nowy Wiśnicz Muchówka 258

Mateusz Cichoń
32-300 Olkusz Legionów Polskich 24/6

Pracownia Architektoniczna ARCHIMAKS S.C. mgr inż. arch. Anna Matla mgr inż. Sławomir Koziara
32-600 Oświęcim Zaborska 2a/101

DARIUSZ OBSTARCZYK FIRMA PROJEKTOWA KONSPRO
32-600 Oświęcim ul. Ceglana 3

GAUDI Projekt Lidia Smrek
32-600 Oświęcim Garbarska 55/8

PROJEKTY Jakub Długosz
32-600 Oświęcim Powstańców Warszawy 4/14

PRECYZJA Witold Płoskonka
32-003 Podłęże Podłęże 103

MAPMPROJEKT MICHAŁ MIZERA
32-400 Polanka Polanka 322

GEO-PLUS BIURO GEODEZYJNO - PROJEKTOWE DARIUSZ KACZMARCZYK
32-100 Proszowice ul. 3-go Maja 74

Biuro Obsługi Budowy Tomasz Seweryn
32-415 Raciechowice Raciechowice 209

Mgr inż. Piotr Piś "ProArchiDOM" USŁUGI PROJEKTOWE I NADZORY BUDOWLANE
33-130 Radłów Brzeźnica 61

Pracownia Projektowa Architektoniczna i Usług Budowlanych AMK
33-130 Radłów Siedlec 12

WW-ARCHITEKTURA Wojciech Wójcicki
32-052 Radziszów Ul. Prosta 3

Biuro Projektowe Remigiusz Przybyło
38-312 Ropa Ropa 573

Wszystko dla domu - Kinga Olszewska
33-316 Rożnów Tropie 115

Pracownia Architektoniczno-Konstrukcyjna "VINCI" Dariusz Lubera
32-071 Rusocice ul. św. Szarbela 7

DOMINATOR Usługi Projektowe mgr inż. Jarosław Stal
32-765 Rzezawa Wiśniowa 59

Bartosz Gembarzewski PROJEKTOWANIE I NADZORY BUDOWLANE
32-765 Rzezawa Ul. Bocheńska 83 A

Usługi Projektowe Kazimierz Burnat
33-172 Siedliska Lichwin 143a

STUDIO PROJEKTOWE ANKRA S.C. R. Kurlit, U. Kurlit
32-050 Skawina Rynek 13A

BUDA ARCHITEKCI Urszula Lelek-Pochopień
32-050 Skawina Rynek 18

MN ARCHITEKTURA - Pracownia Projektowa arch. Monika Natkaniec
32-050 Skawina ul. Korabnicka 79A

TECTUM-ARCHITECT Grzegorz Bajorek
38-331 Szalowa Szalowa 557

AMG PROJEKT PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANA Mariusz Galus
32-083 Szczyglice ul. Długa 92

SYLWIA NIERODA PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA
32-085 Szyce ul. Olkuska 5

Projekty Andrzej Chłędowski
30-100 Tarnów ul. Sowińskiego 19/4

ARTiARCH Pracownia Projektowa Sylwia Madejska-Mosor
33-100 Tarnów Mościckiego 47

Firma Inżynieryjno-Budowlana "KOŁODZIEJ" Tadeusz Kołodziej
33-103 Tarnów Pawęzów 27C

Pracownia Projektowa MANO Agnieszka Ścigała-Kitajewska
33-100 Tarnów ul. Legionów 18/1

Pracownia Projektowa MANO Agnieszka Ścigała-Kitajewska
33-100 Tarnów Rejtana 13/5

PSJ PROJECT Sylwia Pękala
33-100 Tarnów ul. Krakowska 2/5

Architekt Magdalena Szafran
32-067 Tenczynek ul. Chłopickiego 5

Łukasz Rusek "architektura"
32-067 Tenczynek ul. Kolorowa 15

Planar Studio Grzegorz Mirek
32-436 Tokarnia Tokarnia 427

ARCHITOM Tomasz Marek
34-100 Tomice ul. Wojska Polskiego 70/3

Usługi Ogólnobudowlane Stan-Bud
32-733 Trzciana Ujazd 5

Usługi Projektowe Archi-Do Dorota Pindel
32-438 Trzebunia Trzebunia 536

ARCH-PRO Pracownia Projektowa Architektoniczno-Urbanistyczna Paweł Krupa
33-170 Tuchów ul. Mickiewicza 34a

BNG STUDIO Tomasz Krzemiński
33-170 Tuchów Ul. Tarnowska 20

Pracownia Projektowa Marzanna Miłkowska
33-170 Tuchów Rynek 15

Kontrakt Pracownia Projektowo-Usługowa Dominik Ogiegło
34-100 Wadowice Ul. Mickiewicza 27/24

Biuro Usług Inwestycyjnych Pracownia Architektoniczna architekt Józef Gracka
34-100 Wadowice Pl. Kościuszki 3

Biuro Usług Projektowych
34-100 Wadowice ul. Piaskowa 14

Pracownia Architektoniczna Architekt Michał Pływacz
34-100 Wadowice ul. Długa 21 (Zawadka 151)

Studio Projektowe Wajdzik Sp. z o.o.
34-100 Wadowice ul. Cicha 2/3

Usługi Projektowe Jarosław Mąsiorski
34-100 Wadowice ul. Batorego 2A/402

Mirpol Franczyk Mirosław
32-086 Węgrzce Ul. Warszawska 15

Firma Projektowa PLAN
32-020 Wieliczka Lednica Górna 337

GEOHIT Nieruchomości i Dokumentacja Budowlana
32-020 Wieliczka Ul. Słowackiego 3/5

AMB Projekty Andrzej Mierzwa
32-020 Wieliczka ul. Słowackiego 4/12

APD Projekt s.c. Andrzej i Paweł Dańda
32-020 Wieliczka Ul. Rożnowska 7B

PHU POWER COLOR Piotr Paszkiewicz
33-311 Wielogłowy Wielogłowy 84

RK-BUD Projekty, Nadzory i Usługi Budowlane Krzysztof Tokarz
32-412 Wiśniowa Kobielnik 164

Biuro Obsługi Inwestycji Budowlanych
32-412 Wiśniowa Lipnik 280

Pracownia Projektów Robert Wójcik
32-640 Zator Ul. Wadowicka 61b

Województwo zachodniopomorskie
"Budimet" Krzysztof Zalewski
78-200 Białogard Wiślana 15B

RAJFUR LESZEK
74-500 Chojna Ul. Klasztorna 17

ALEX-Architekt Aleksandra Żołnierzów
73-200 Choszczno ul. Staszica 4c/3

DARMAR Dariusz Jerzykowski
73-200 Choszczno Ul. Sobieskiego 32

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "RYWAL"
73-200 Choszczno ul. Wolności 17

Nadzory Budowlane mgr inż. Bartłomiej Kruk
76-150 Darłowo ul. Sportowa 65

FELD Budownictwo s.c. Grzegorz Jenda & Kamil Kopaszewski
74-400 Dębno Radosna 7

FELD INVEST SP. Z O.O.
74-400 Dębno ul. Radosna 12

Usługi Projektowe Alicja Jędrzejewska
78-500 Drawsko Pomorskie Plac Gdański 7

Usługi Projektowe i Nadzory Budowlane mgr inż. Krzysztof Zawiła
78-500 Drawsko Pomorskie Pl. Konstytucji 12

Autorska Pracownia Architektoniczna Pro Karol Jurga
72-100 Goleniów Kołłątaja 2

Matławski Łukasz
72-100 Goleniów ul. Dworcowa 9a/26

PRACOWNIA PROJEKTOWA MODERN HOUSE Grażyna Łopacińska
72-100 Goleniów ul. Kazimierza Pułaskiego 3/5

Monika Lis Architekci
72-100 Golenów ul. Pocztowa 34

MOTIW s.c. Zespół Usług Projektowych i Inwestycyjnych
72-400 Kamień Pomorski Ul. Wysockiego 12e/2

Pracownia Projektowa Bartosz Góral
78-100 Kołobrzeg Ul. Jana Tarnowskiego 3

Biuro Nieruchomości i Usług Projektowych inż.Barbara Płazińska
78-100 Kołobrzeg ul. Unii Lubelskiej 3/1

Zakład Budowlany MALBUD I Kamil Kujawa
76-024 Konikowo Przyjaciół 15

ADSAN Pracownia Projektowa Adam Wróbel
75-254 Koszalin ul. Franciszkańska 18/11

ATM Projektowanie Anna i Tomasz Molenda spółka cywilna
75-037 Koszalin ul. Zwycięstwa 40/70

Biuro Obsługi Budownictwa inż. Beata Nowicka
75-367 Koszalin ul. S. Pieniężnego 20l

Dprojekt Usługi Projektowe arch. Agnieszka Marcinik
75-035 Koszalin ul. Kaszubska 16a/19
KA Projekt Usługi Projektowe mgr inż. Artur Kubicki
75-016 Koszalin Skwierzynka 1B
kyby studio Kacper Bromirski
75-005 Koszalin ul. Mickiewicza 13/9

Zakład Usług Projektowych Dawid Karwowski
72-130 Maszewo ul. Nowogardzka 28K

DB Projektowanie Nadzór Wykonawstwo Usługi Budowlane Bartosz Diakun
72-350 Niechorze Konarzewo 21

Projektowanie Architektoniczne Paweł Kaliczyński
72-200 Nowogard Zielona 7/12A

Biuro Projektowe Bogusława Lipik-Wojciech
74-200 Pyrzyce Ul. Staromiejska 26

Projektowanie i Nadzór Budowlany Bolesław Gąsiorowski
74-200 Pyrzyce Ul. Dworcowa 23/3

BUD PROJEKT HONORATA KADŁUBEK
78-123 Siemyśl ul. Kołobrzeska 27

Geohelp Buro Geodezyjno - Projektowe Joanna Białkowska
76-100 Sławno Pl. Wyszyńskiego 1/9

ARCHITEKT NATALIA PRABUCKA
73-110 Stargard ul. Śląska 9
Biuro Projektowo Wykonawcze PROMAD Tomasz Madejski
73-110 Stargard ul. Spokojna 31B/4
BOA architekci Łukasz Traczyk
73-110 Stargard Małkocin 42j

Usługi Projektowe Dawid Żmudziejewski
73-110 Stargard ul. Przedwiośnie 47c/1

Pracownia Projektowa VIOLET-ARCH Alina Kmita
73-110 Stargard Szczeciński ul. Szczecińska 59

Projektowanie i Nadzór Budowlany Janusz Bieleń
78-642 Strączno Strączno 108

Biuro Obsługi Budownictwa BIT Lucyna Wierzbicka
70-764 Szczecin Ul. Batalionów Chłopskich 42e/2

MiLK ARCHITEKCI Łukasz Kołbyk
70-783 Szczecin ul. Rydla 93

Pracownia Projektowa Krzysztof Grabowski
70-354 Szczecin ul. Kalinowa 20/14

Pracownia Projektowa Natalia Lichota
71-743 Szczecin ul. Tarnopolska 13

Usługi Projektowe Edward Mickiewicz
78-400 Szczecinek Ul. Szczecińska 41/B

Usługi Projektowo-Budowlane mgr inż.Grzegorz Kilian
78-400 Szczecinek Ul. Wyszyńskiego 67/1

Biuro Projektowe Dorota Krajczyńska
74-510 Trzcińsko-Zdrój ul. Stołeczna 55/9

Województwo wielkopolskie
Usługi Projektowe Tomasz Cichoń
62-720 Brudzew ul. Turkowska 29a

2bprojekt Obsługa Inwestycji Budowlanych Bartosz Łakomski
63-640 Chojęcin ul. Bursztynowa 2D/1

Pracownia Projektowa Karolina Rutkowska
62-406 Ciążeń ul. Słupecka 5

Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych
64-550 Duszniki ul. Jana Pawła II 69

Firma Handlowo-Usługowa "PIAST" Hoffmann Sp.j.
62-200 Gniezno Ul. E.Orzeszkowej 41e

ARS architektura APP Sebastian Rozemberg
62-200 Gniezno ul. Bolesława Leśmiana 2

DICK BUD Sp. z o.o. Spółka komandytowa
62-200 Gniezno Ul. Wyszyńskiego 14/19

DOR–BUD Doradztwo Budowlane Bogumiła Orlikowska
62-200 Gniezno ul. Kościuszki 2/3

Tetris Budownictwo Adrian Nowak
62-200 Gniezno ul. Kopernika 21

Biuro Obsługi Budownictwa Przemysław Przybysławski
62-590 Golina ul. 1 Maja 46

Wertykon - PROJEKTY BUDOWLANE MEBLE AKCESORIA MICHAŁ SZWED
64-700 Grzępy Grzępy 27

ZUH PRO-TECH Maria Wylegała
64-810 Kaczory Ul. Nowe Osiedle 14

Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Kaliszu
62-800 Kalisz ul. Zacisze 2

KALBUD Development sp. z o.o.
62-800 Kalisz Ul. Nowy Świat 51/4

Andrzej Blaszko Projekt
62-090 Kiekrz Powstańców Wlkp. 4a

Biuro Projektów Twój Dom FUH
62-510 Konin Plac Górnika 2/10

J-CH STUDIO PROJEKTOWO-TECHNICZNE DLA BUDOWNICTWA" Stefania Chorbińska" KONIN
62-510 Konin ul. Spółdzielców 3/218

BIURO PROJEKTÓW DIAMENT ŁUKASZ SEYDA
62-510 Konin ul. Dworcowa 9/5

Przedsiębiorstwo Usługowo–Handlowe „PIRAMIDA” inż. Alina Kozica
64-120 Krzemieniewo Stary Belęcin 7

Biuro Projektów Budowlanych Anna Przytulska
64-720 Lubasz Ul. Zielona 23 A

PiL Projekt Przemysław Ligenza
89-350 Miasteczko Krajeńskie Grabionna 59a

GEOPROBUD Piotr Motała
62-050 Mosina ul. Śremska 75A

PRO-KOM-BUD
62-050 Mosina Ul. Słoneczna 29

Wojciech Fajfer WJF DEVELOPMENT
62-050 Mosina ul. Aleksandra Gierymskiego, nr 2A, lok. 7

JUKO Tomasz Leśniczak
62-330 Nekla Ul. Słowackiego 20

Gotowy.pl Sp. z o.o.
64-300 Nowy Tomyśl Przyłęk 44a
"AK LIKE" Agnieszka Kwiatkowska
62-100 Ochodza ul. Tartaczna 59
Usługi Projektowe i Nadzoru Budowlanego Zdzisław Wojtasiak
63-400 Ostrów Wielkopolski ul. Głogowska 23a

Gronbud-Projekt Agata Gronowska
62-021 Paczkowo ul. Zapłocie 18

MK Inwest Małgorzata Kula
63-642 Perzów Perzów 125

Projektowanie i Nadzory w Budownictwie Paweł Orpiszak
62-010 Pobiedziska Ul. Kaczyńska 11
618177798 602369632

AMKB Krzymień Maciej
62-010 Pobiedziska Borówko 2

ARC’STUDIO Pracownia Architektury Magdalena Lis
61-144 Poznań Na Miasteczku 12A/141

Biuro Projektów Budowlanych – Wojciech Żurczak
60-122 Poznań ul. Węglowa 1/3

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JEST
60-114 Poznań Ul. Śmiełowska 38

ARCHI ART Łukasz Małysz
62-023 Robakowo Leśna 1A/16

DIAN-PROJEKT Biuro Projektów Budowlano-Instalacyjnych Diana Wólczyńska
64-610 Rogoźno ul. Południowa 7

TEKON Tomasz Konieczka
62-305 Sokolniki Bohaterów II Wojny Światowej 19d

Usługi Budowlane Leszek Bezler
63-000 Środa Wielkopolska Ul. Bora Komorowskiego 23

Usługi Projektowe, Nadzory, Kosztorysy mgr inż. Jan Gołańczyk
62-420 Strzałkowo Daszyńskiego 10

AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA Tomasz Jankowiak
62-020 Swarzędz Ul. Wrzesińska 71

MDOM Izabela Bartoszewska Misch
62-020 Swarzędz Rynek 26

Pracownia Projektowa IGNASIAK
64-500 Szamotuły Rynek 6/8

RM Project Radosław Małyszko
64-500 Szamotuły Pl. Sienkiewicza 9

Okna, Drzwi z PCV i Aluminium oraz Usługi Projektowe
62-700 Turek Ul. Legionów Polskich 1

ARCHITEKTURA Patryk Antczak
62-700 Turek Plac Wojska Polskiego 8 (II piętro)

KONSPROJEKT Wiesława Kolenda
62-700 Turek Turkowice 46

LA MIZA architekci Izabela Młoczkowska
62-700 Turek ul. Kwiatowa 22

Województwo pomorskie
NADZORY BUDOWLANE inż. Eugeniusz Gryczewski
84-239 Bolszewo Szkolna 34

Pracownia Architektoniczna "Zamoński"
83-224 Borzechowo Ul. Wczasowa 20A

ARCHITEKTON ART Romana Rybicka-Sieradzka
83-050 Buszkowy ul. Dolna 6A

DOM Pracownia Projektowa
77-100 Bytów Ul. Styp-Rekowskiego 96

BIURO PROJEKTÓW BUDOWLANYCH Jarosław Jaśniak
77-100 Bytów ul. Sikorskiego 44

Inżynieryjna Obsługa Inwestycji Jacek Filosek
77-100 Bytów Mądrzewo ul.Diamentowa 18

KM Projekt Marcin Kordyjasz
77-100 Bytów Generała Mierosławskiego 66

Pracownia Projektowa "WAPRO" Piotr Wantoch Rekowski
77-100 Bytów Dworcowa 18E

Pracownia Projektowa AK Projekt Andrzej Kobus
77-100 Bytów Przemysłowa 10

PROJEKTOWANIE I NADZÓR Zdzisław Ziemiński
89-600 Chojnice Ul. Modrzewiowa 33

ArchiSTYL Pracownia Projektowa Kornelia Żywicka
89-600 Chojnice ul. Mickiewicza 38/1

ALPI-Projekt Piotr Ziemiński
89-600 Chojnice hm. Bernarda Myśliwka 1

Archi-Tom Tomasz Macijewicz
89-620 Chojnice Lichnowy, ul. Chojnicka 18a

Pracownia Projektów Architektura Konstrukcja Instalacje Klemens Norbert Jażdżewski
89-620 Chojnice Topole 19c

Projektowanie i Nadzory Budowlane Krzysztof Gibowski
89-600 Chojnice ul. Jana Pawła II 20/19

TAS - consulting Wyceny, Projekty, Nieruchomości, Wydawnictwa
89-600 Chojnice Ul. Plac Jagielloński 2/4

Biuro Architektoniczne Arch-Point Agnieszka Chudy
77-300 Człuchów Traugutta 12 E

Biuro Projektowe i Nadzór Budowlany Marcin Bartoś
77-300 Człuchów Rychnowy 1B

MDPROJEKT Mateusz Dawidowski
77-100 Dąbie ul. Miodowa 24

SL PROJEKT Usługi Projektowo-Nadzorowe Sławomir Lewicki
83-332 Dzierżążno ul. Kasztanowa 9

VAYO sp. z o.o.
83-332 Dzierżążno ul. Błękitnej Armii 1E

Biuro Usług Technicznych Dagrani
80-298 Gdańsk ul. Radiowa 47

MM STUDIO Maja Markiewicz Faust
81-381 Gdynia ul. J. Bema 27/17

MSD Sebastian Dec
81-603 Gdynia ul. Czesława Niemena 1A/2

Nadzory i Doradztwo Budowlane Grzegorz Łopatowski
83-140 Gniew Ul. Wiślana 1A/9

MP-PROJEKT Mirosław Potrykus
84-100 Gnieżdżewo ul. Pucka 22

PUH BŁAMO Błażej Dampc
84-252 Góra Ul. Szkolna 17

GeoTeka Daniel Kreft
84-241 Gościcino ul. Inżynierów 15

HB Invest Hanna Kloka
84-241 Gościcino Ul. Szeroka 17A

MI-KA HOME Joanna Itrych
84-241 Gościcino* Ul. Kopernika 23

Obsługa inwestycji budowlanych Justyna Teclaf
84-241 Gościcino* ul. Słoneczna 45

DMD Daniel Drewczyński
84-215 Gowino Ul. Brzozowa 29

Usługi Projektowe Marcin Brylowski
83-300 Grzybno Ul. Świerkowa 14

Pracownia Projektowo-Usługowa Joanna Wesołowicz-Knop
83-300 Kartuzy Ul. Rynek 5g

PROKART Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inwestycyjne
83-300 Kartuzy Rynek 4
Autorska Pracownia Architektury Tomasz Golanko
83-300 Kartuzy Ul. Kościerska 9B/4
MP Projekt Mateusz Maksymilian Penkowski Projektowanie i Obsługa Inwestycji Branży Sanitarnej
83-300 Kartuzy ul. 3-go Maja 11/1c

Archieko Agata Chmielewska
83-050 Kolbudy Czapielsk, ul. Fiołkowa 61

Biuro Projektowe Jarosław Pieszkur
77-140 Kołczygłowy Gałąźnia Mała 10/1

Archirum Pracownia Projektowa Milena Radzimierska
81-198 Kosakowo Mosty, ul. Turkusowa 3A

ART PRACOWNIA, EWA NARLOCH-KERSZKA
81-198 Kosakowo Mosty, ul. Jarzębinowa 1

CVK Marcin Jagielski
81-198 Kosakowo ul. Żeromskiego 49

Gregor Investprojekt Bau Grzegorz Szulc Nadzór-Odbiór-Projektowanie-Realizacja
83-400 Kościerzyna Nowy Klincz, ul. Miodowa 10

Biuro Obsługi Inwestycji DE JANAUIS BP
83-400 Kościerzyna Fingrowa Huta 19L

Biuro Geodezyjne, Pracownia Projektowa "Priebe" Seweryn Priebe
83-400 Kościerzyna Ul. Mickiewicza 6

"GreCAD" Pracownia Projektowa mgr inż. Piotr Greinke
83-400 Kościerzyna Ul. Rzemieślnicza 29

Biuro Obsługi Inwestycji DE JANAUIS BP
83-400 Kościerzyna Ul. Długa 26

Decada Pracownia Projektowa Jędrzej Myszka
83-400 Kościerzyna ul. Wodna 14

Inwes-Bud Obsługa Inwestycji Budowlanych mgr inż. Marek Dargacz
83-400 Kościerzyna ul. Norwida 5A/8

Polanz-Dom Roman Kowalewski
83-400 Kościerzyna Ul. Szopińskiego 1/10

Usługi Projektowe Rafał Konk
83-400 Kościerzyna Konwaliowa 18

Biuro Obsługi Inwestycji Budowlanych ADSUM Michał Chodorowski
82-500 Kwidzyn Tychnowy ul. Dworska 16

SCALE Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych Tomasz Dębek
82-500 Kwidzyn ul. Podgórna 7

Biuro Usług Projektowych i Nadzoru Budowlanego AKANT Piotr Kłosowski, Andrzej Nawrot
84-300 Lębork Al. Wolności 30 pok. 204

Biuro Usług Projektowych i Nadzoru Budowlanego ZK-PROJEKT Zbigniew Kutniewski
84-300 Lębork Ul. Gdańska 36

AURA INŻYNIERIA Daniel Święcicki
84-300 Lębork ul. Zwycięstwa 3/(II piętro)

Architekt Paweł Nalewajski
84-223 Linia Osiedlowa 2

STP Bartosz Piotrowski
83-200 Linowiec ul. Radosna 23

Firma "Dőring" Tadeusz Dőring
83-240 Lubichowo Ul. Wdecka 13A

Biuro Projektowe SZEŚCIAN Agnieszka Swobodzińska
84-242 Luzino ul. Wilczka 3

Pracownia Projektowa ARCHITEKT Barbara Mathea
84-242 Luzino ul. Poprzeczna 1

Biuro Inwestycyjne POSESJA Beata Cymerman
82-200 Malbork ul. Jaśminowa 5

Biuro Inżynierskie FERT Renata Kalinowska
82-200 Malbork Ul. Zamkowa 17

Proj-Bud Jarosław Pestka Nadzory i Projektowanie
82-200 Malbork Ul. H.Łasaka 4

Nadzory, Projekty, Kosztorysy Adam Pawlak
84-315 Maszewo Lęborskie Ul. Lipowa 8

PRONAT Pracownia Projektowa
84-223 Niepoczołowice ul. Klonowa 13

SAMAGALSKI-ARCHITEKTURA
82-100 Nowy Dwór Gdański ul. Sportowa 8

MB STUDIO ARCHITEKTURY Maciej Biarda
83-050 Pręgowo ul. Wichrowe Wzgórze 9

Zespół Projektowy "CENTRUM" s.c.
83-000 Pruszcz Gdański ul. Czarnieckiego 47

Epoca - Pracownia Projektowa Małgorzata Galewska
83-000 Pruszcz Gdański Al. Ks. J. Waląga 1/2b

Pracownia Architektoniczna "KRESKA" Sp. z o.o.
83-000 Pruszcz Gdański ul. Zastawna 1A

Zbigniew Jezierski, Andrzej Jezierski Projekt s.c.
83-000 Pruszcz Gdański ul. Wojska Polskiego 14

P.H.U. FORMBUD
83-032 Pszczółki ul. Sienkiewicza 1c

Pracownia Usług Projektowych FORMAT Bernard Pawlak
83-032 Pszczółki ul. Widokowa 3

Biuro Obsługi Inwestycji ERKER Patryk Sawicki
84-100 Puck Plac Wolności 31

SATOR
84-100 Puck Ul. Mistrzowska 21
Projektowanie i Nadzór Budowlany Janusz Lewicki
84-100 Puck Ul. Franciszka Sędzickiego 1/25
Pracownia Projektowa BLK Marcin Żabczyński
84-100 Puck Pl. Obrońców Wybrzeża 7A/5

Pracownia Projektowa Norda Projekt Michał Budzisz
84-100 Puck ul. 1 Armii Wojska Polskiego 2A

MR Studio Martyna Rychert
83-311 Rąty Miodowa 4

Przedsiębiorstwo Usług Projektowych i Nadzorów Inwestycyjnych
84-240 Reda Ul. Spokojna 44

Contec Grzegorz Teclaf
84-242 Robakowo Ul. Królewska 13

Firma Usługowa "AKSA" Joanna Kołtonowska-Toczek
83-021 Rokitnica Ul. Świerkowa 7

Obsługa Inwestycji Budowlanych Dawid Boberek
83-031 Różyny ul. Sadowa 40

Zakład Usług Inwestycyjnych Jan Pilczuk
82-420 Ryjewo Mątowskie Pastwiska 15

AK-STUDIO PROJEKTOWANIE I NADZORY BUDOWLANE Arkadiusz Kuziak
76-200 Słupsk Siemianice Ul. Spacerowa 2A

ARCHIVJA Wiktor Janusz
76-200 Słupsk ul. Kowalska 1/111

Konstrukcje Budowlane Michał Tyszka
76-200 Słupsk ul. Powstańców Warszawskich 1/2

Pracownia Projektowa "CHATKA" Sławomir Ciupa
76-200 Słupsk ul. Filmowa 3/4

s.invest Sylwia Romanko
76-200 Słupsk ul. Arciszewskiego 38l

Usługi Projektowe i Nadzory Budowlane Joanna Chłopska
83-200 Starogard Gdański Nowa Wieś Rzeczna, Ul. Jaśminowa 9

Dom Pracownia Konstrukcji Budowlanych Adam Ząbek
83-200 Starogard Gdański Ul. Zblewska 87

Pracownia Architektoniczna s.c.
83-200 Starogard Gdański Ul. Kościuszki 25

Derdowski Szymon
83-200 Starogard Gdański Lubichowska 88A/2

Pro-Bud Projekty i Nadzory Budowlane inż. A. Budakowski
83-200 Starogard Gdański Selmanowicza "Zagończyka" 14/8

WRONA Projektowanie i nadzory budowlane Łukasz Wroński
83-200 Starogard Gdański ul. Jagiełły 28A

EXPERT Usługi Geodezyjne
83-322 Stężyca ul. Dębowa 4

EszCAD Szymon Gruchała
83-322 Stężyca ul. Jana III Sobieskiego 27c

Biuro Projektowe PROTECH Jarosław Poćwiadrowski
83-110 Tczew ul. Obr. Westerplatte 24

Creator Architekt Agnieszka Kulikowska
83-110 Tczew Gdańska 7a/b/7

M i M ARCHITEKCI
83-110 Tczew Ul. Armii Krajowej 66E

MS PROJEKT Biuro projektów budowlanych, Tłumaczenia Polsko-Niemieckie
83-110 Tczew Al. Zwycięstwa 13 lok. 1

ARCH 77 Kinga Szczepankowska
84-200 Wejherowo Ul. 3 Maja 17/L5

DOM TWÓJ DAWID PONKA
84-200 Wejherowo ul. Jana III Sobieskiego 350, lok. 1U

Kreślarnia & GeoCentrum sp. z o.o.
84-200 Wejherowo ul. 3 Maja 11/1

PG Construction Sp. z o.o.
84-200 Wejherowo ul. Św. Jana 13/1

Architekt Biuro Projektów Katarzyna Wrosz-Siata
84-120 Władysławowo Ul. Towarowa 2

Sebastian Krefft
83-333 Zawory Szkolna 21/3

Pracownia Projektowa Irena Majkowska
83-330 Żukowo Ul. Gdyńska 34
BL PROJEKT Ludwik Breza
83-330 Żukowo Ul. Gdańska 42 (przy górnym rondzie)
Splajn Projekt Tomasz Ulenberg
83-330 Żukowo 1 Maja 11 A

ARCHI -EL Grzegorz Bednarz
83-330 Żukowo ul. Gdańska 12 b

Biuro Projektowo-Usługowe Oskar Majkowski
83-330 Żukowo ul. Gdyńska 34

Polanz-Dom Roman Kowalewski
83-330 Żukowo ul. Gdyńska 30

Województwo śląskie
MK PROJEKT Marcin Knez
42-500 Będzin Ul. Małobądzka 101

Biuro-Projekt mgr inż. Małgorzata Jarosz
42-500 Będzin ul. Koszelew 7/11

P.P.U.H. "PEL BUD" Paweł Cembrzyński
42-500 Będzin ul. Małobądzka 101

BWD Pracownia Projektowa Bartłomiej Duźniak
43-346 Bielsko-Biała Architektów 18D/2

SYNERGIA PROJEKT Magdalena Krywult
43-374 Buczkowice Ul. Lipowska 664

STUDIO PROJEKTOWE ADRIAN GAJDA
41-902 Bytom Szkolna 5/5

Pracownia Projektowa Łukasz Kocur
43-520 Chybie ul. Sportowa 9

Zakład Usługowy " Termo" Gabriela Brzezina
42-793 Ciasna Ul. Sikorskiego 8

Pracownia Projektowa Budowlano Instalacyjna Zwierzchowski i S-ka
43-502 Czechowice-Dziedzice Ul. Kolejowa 43

Janicki Aleksander
43-502 Czechowice-Dziedzice Ul. Targowa 13

ARTIPLAN Sp. z o.o.
44-230 Czerwionka-Leszczyny ul. Furgoła 1

KONTRAST Architektura & Nieruchomości Tomasz Waligórski
42-200 Częstochowa Ul. Dekabrystów 68/76

Autorska Pracownia Architektoniczna Gajecka.pl Anna Gajecka-Matuszczak
42-209 Częstochowa ul. Warszawska 323

b.all Ewa Adamczyk-Kasprzyk
44-100 Gliwice ul. Styczyńskiego 20/12

PLUSPROJEKT Michał Kuś
44-141 Gliwice ul. Spacerowa 47

Przedsiebiorstwo Projektowo-Budowlane BAG Andrzej Gawlik
44-152 Gliwice Storczyków 6

WIK – PROJEKT mgr inż. Sebastian Buliński
42-674 Kamieniec ul. Polna 10

MODULO Urszula Zakrzewska-Krawczyk
42-125 Kamyk ul. Nadrzeczna 44

MACIEJ KAŁWAK Pracownia Projektowa MKKW
40-096 Katowice ul. 3 maja 18/5

NOWYDOM Sp. z o. o. SP. Komandytowa
40-486 Katowice ul. Kolista 25

Zych Arch Dominik Zych
42-100 Kłobuck Szkolna 236k

BERNIKA BWA sp. z o.o.
43-210 Kobiór Łukowa 36A

Usługi Projektowo-Kosztorysowe i Nadzoru Budowlanego mgr inż. Ewa Jędrzejczyk
42-230 Koniecpol ul. Reymonta 3

Projektowanie i Nadzory Piotr Pezda
43-340 Kozy Ul. Szkolna 10

MK Dom Polski - Mirosław Kaczor
43-340 Kozy Ul. Przecznia 41

Projektowanie i Nadzór w Budownictwie Krzysztof Oczko
43-340 Kozy ul. Poprzeczna 29

MIROCHA - PROJEKT Usługi Projektowe inż. Mariusz Mirocha
34-300 Leśna ul. Aroniowa 18

KROMES DESIGN Sp. z o.o. 42-700 Lubliniec ul. Storczykowa 9

AK-INŻYNIERIA BUDOWLANA Andrzej Krzus 43-360 Meszna ul. Kościelna 124

Usługi Projektowe "Proj-Rem"Antoni Duźniak 43-520 Mnich Topolowa 7

PREF-BUD INWESTYCJE sp. z o.o. sp. komandytowa 41-400 Mysłowice Ul. Katowicka 51

Zakład Usług Projektowych Jerzy Dorobisz 42-300 Myszków Plac Dworcowy 5

Biuro Projektowe MGLPROJEKT Marek Lisiewicz 42-256 Olsztyn Plac marsz. Józefa Piłsudskiego 20

Kurpas Projekt sp. z o.o. 44-177 Paniówki ul. Osiedle 6

PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNO - KONSTRUKCYJNA MONOLIT SZYMON POŁATA 43-332 Pisarzowice ul. Piwna 1

Pracownia Projektowa Anna Kułach-Strzelecka 42-480 Poręba ul. Kopernika 116

AS ART Agnieszka Szołtysek 44-178 Przyszowice ul. Południowa 2l

Zespół Usług Projektowych - Edward Folwarczny 43-200 Pszczyna Ul. Korfantego 13/1

Architekcja Kamil Błażyca 43-200 Pszczyna Chopina 8/2

KMR Architekci Sp. z o.o. 43-200 Pszczyna Ul. Szymanowskiego 23

Pracownia Architektoniczna Piotr Perlega 43-200 Pszczyna Plac Targowy 12

Studio Projektowe DEA2 Janina Jeleń 43-200 Pszczyna Ul. Konopnickiej 18

ARCHI-GRA Aleksandra Opielka[/ 44-120 Pyskowice Ul. Ogrodowa 8

FUDALI BARBARA "ARCHIT" PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE 47-400 Racibórz ul. Żorska 57 lok. 4

DOMPROJEKT Adam Rzepa 41-922 Radzionków ul. Księżogórska 182

Biuro Projektów i Nadzorów Budowlanych PROBUD Witold Ślązak 42-680 Tarnowskie Góry Ul. Pastuszki 27

Autorskie Biuro Projektów B*G 43-100 Tychy Ul. Darwina 25c

MK PROJEKT Mikołaj Kowalski 43-100 Tychy ul. Budowlanych 35

ARCHITEKT.ON RAFAŁ WIECZOREK 43-254 WARSZOWICE Lawendowa 7

Projektowanie i Nadzór w Budownictwie inż. Łukasz Chmiel 43-330 Wilamowice ul. Stawowa 30

EKO NIERUCHOMOŚCI Grzegorz Olejniczak 42-580 Wojkowice Stara 15A

Usługi Projektowe - Lesław Mazur 42-400 Zawiercie Ul. Szklarska 20

WIK – PROJEKT mgr inż. Sebastian Buliński 42-674 Zbrosławice ul. Wolności 109A

KOPLAN Usługi Projektowe Aleksander Dyrda 44-240 Żory Bonifacego Bałdyka 21

Architektoniczna Pracownia Projektowa dr inż. arch. Magdy Saad 34-300 Żywiec Powstańców Śląskich 2

Agencja Usług Projektowo-Budowlanych HAJDUK Jerzy Piotrowicz 34-300 Żywiec Ul. Komorowskich 92/1

Pracownia Projektowa KBN Projekt inż. Arkadiusz Krzesak 34-300 Żywiec Ul. Mała 3/2

PRACOWNIA PROJEKTOWA Małgorzata Mazurek 34-300 Żywiec ul. Liliowa 9

Usługi Ogólnobudowlane Marek Woźnikowski 34-300 Żywiec Ul. Rzeźnicza 53

Projekty hal stalowych
Projekty hal murowanych
Projekty małych hal
Projekty dużych hal
Projekty hal z dachem płaskim
Projekty hal z biurowcem
Projekty biurowców z halami
Projekty budynków biurowych usługowych
Projekty tanich hal
Projekty domów stalowych
Projekty biurowców
Projekty hal w promocji
Projekty garaży na zgłoszenie
Najtańsze projekty domów
Projekty magazynów
Projekty budynków gospodarczych na zgłoszenie


 
 
o nas   |   regulamin    |    kontakt
Created by LINGNET


TA STRONA UŻYWA COOKIE


X Nie pokazuj więcej
Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki